Bursa'da Grafik Tasarımcı

Sonuçlanan İlanlar - Bursa'da Grafik Tasarımcı ...

hemac79 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hemac79(39)

Grafiker / Bursa

Alt 22-06-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

12 yıllık grafik tasarımcıyım. Mac ortamında Freehand, Photoshop çok iyi decerece, Indesing, Acrobat, Illustrator, QuarkXpress Orta düzeyde kullanıyorum. Sürekli ajans ortamında Grafik sorumlusu veya tasarımcı olarak çalıştım. Matbaa bilgim ileri düzeydedir.
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

poseidon isimli Üye şimdilik offline konumundadır

poseidon

Grafiker / Yurtdışı

Alt 22-06-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
[COLOR=DarkOrange]Dikkat![/COLOR]
  1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

Grafik Sözlük:
İnternet sözlüklerini bilmeyen yoktur. “Ben bilmiyorum” diyorsanız öğrenmenin de yaşı yoktur. Ayrıntılı bilgi için...

hemac79(39)

Grafiker / Bursa

Alt 30-06-2009 #3
12 yıllık grafik tasarımcıyım. Mac ortamında Freehand, Photoshop çok iyi decerece, Indesing, Acrobat, Illustrator, QuarkXpress Orta düzeyde kullanıyorum. Sürekli ajans ortamında Grafik sorumlusu veya tasarımcı olarak çalıştım. Matbaa bilgim ileri düzeydedir.

hemac79(39)

Grafiker / Bursa

Bursada Grafik Tasarımcı

Alt 14-08-2009 #4

hemac79(39)

Grafiker / Bursa

Tecrübeli Grafik Tasarımcı / Bursa

Alt 09-07-2010 #5
Bursada 14 yıldır reklam ajansı tecrübem var. Bursa'nın ve Türkiye'nin önemli firmalarına iş yaptım. Mac ortamında tüm grafik programlarını iyi derecede kullanıyorum. Adobe Creative Suit (Photoshop, Indesign, Illustrator, Adobe Acrobat) Freehand.

iletişim
********* / mail & msn
mettini isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mettini

Grafiker / Bursa

Alt 16-02-2012 #6
İlanınız geçerli ise (224) 235 67 99 yada ********* adresinden bize ulaşabilirsiniz.
bellemagazin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bellemagazin

Hiç Biri / Bursa

Alt 13-04-2013 #7
Aylık yayınlanan magazin aktüel dergimizde dergimizşin grafik sayfa tasarımı bölümünde çalışabilirseniz görüşebiliriz.
EROL ALBAYRAK
0 543 678 03 53
zer_30 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

zer_30

Grafiker / Bursa

Alt 26-05-2014 #8
iletişim bilgilerinizi yazarsanız sevinirim.