bursada grafiker aranıyor

İş Veren İlanları - bursada grafiker aranıyor ...

pehlivan71 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

pehlivan71

Grafiker / Bursa

Alt 04-01-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Full time Bay-Bayan acil grafiker
Gazete ve dergi reklamları tasarımda deneyimli,
photoshop ve freehand programlarını iyi derecede kullanabilen,
ekip çalışmasına ve yoğun iş temposuna yatkın

İlgilenenlerin 3 adet reklam çalışması ile birlikte cw'lerini mail göndermeleri rica olunur.

(Erkek adayların askerliğini yapmış veya en az 2 yıl tecilli olmaları gerekmektedir)
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 04-01-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!
  1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

İlanları bursada grafiker aranıyor veya bursada grafiker aranıyorsayfamızdan da takip edebilirsiniz.

Öneri Siteler:

Grafik Sözlük:
İnternet sözlüklerini bilmeyen yoktur. “Ben bilmiyorum” diyorsanız öğrenmenin de yaşı yoktur. Ayrıntılı bilgi için...

Logo Sitesi:
Her grafik tasarımcının işine yarayabilecek logoları bulabileceğiniz ya da elinizde bulunan logoları yükleyerek daha sonra da kolaylıkla erişebileceğiniz site Logomuz.com

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap

Tags
bursa grafiker acil