Bursada Staj Yapabilecegim Reklam ve Grafik Uzerine Calısan Firma Arıyorum... - Bursa

Sonuçlanan İlanlar - Bursada Staj Yapabilecegim Reklam ve Grafik Uzerine Calısan Firma Arıyorum... - Bursa Sponsorlu Bağlantılar Bursada Staj Yapabilecegim Reklam ve Grafik Uzerine Calısan Firma Arıyorum... Şehir: Bursa Aranan Şehir: Bursa Cinsiyet: Bay Okulunuz: Uludag Universitesi Çalışma Şartları: Staj Görmek İstiyorum Referanslar: İşle ilgili ...

Bursada Staj Yapabilecegim Reklam ve Grafik Uzerine Calısan Firma Arıyorum... - Bursa
10ur__ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

10ur__(26)

Öğrenci (Diğer) / Bursa

Alt 16-10-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Bursada Staj Yapabilecegim Reklam ve Grafik Uzerine Calısan Firma Arıyorum...

Aranan Şehir: Bursa

Okulunuz: Uludag Universitesi

Çalışma Şartları: Staj Görmek İstiyorum

Referanslar:

İşle ilgili açıklam Okudugum bolum grafik , fotografcilik ve reklam alanina uygun olmasada ileride dusundugum alan bu oldugu icin kendimi gelistirmek icin staj yeri ariyorum.....Staj imkani sunabilicek olan firma varsa cizimlerimden ve cektigim fotograflardan daha fazla ornek olarak sunabilirim....ilginize simdiden tesekkurler

E-posta: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 17-10-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları Bursada Staj Yapabilecegim Reklam ve Grafik Uzerine Calısan Firma Arıyorum... - Bursa - Bursada Staj Yapabilecegim Reklam ve Grafik Uzerine Calısan Firma Arıyorum... - Bursa ya da Bursada Staj Yapabilecegim Reklam ve Grafik Uzerine Calısan Firma Arıyorum... - Bursa da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | Bursada Staj Yapabilecegim Reklam ve Grafik Uzerine Calısan Firma Arıyorum... - Bursa İlan kapatmak!

Öneri Siteler:
Bursada Staj Yapabilecegim Reklam ve Grafik Uzerine Calısan Firma Arıyorum... - Bursa | Bursada Staj Yapabilecegim Reklam ve Grafik Uzerine Calısan Firma Arıyorum... - Bursa

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

10ur__(26)

Öğrenci (Diğer) / Bursa

Alt 05-11-2011 #3
İlan Gunceldir....Ucret konusunda bir beklentim yoktur...tamamen o isi gormek ve ortamda bulunmak icindir staj istegim...

10ur__(26)

Öğrenci (Diğer) / Bursa

Alt 10-04-2012 #4
İlan günceldir....

10ur__(26)

Öğrenci (Diğer) / Bursa

ünlem

İlan Günceldir...

Alt 26-05-2012 #5
İlan Günceldir......