Bursalı Grafikerler Aranmaktadır.

Sonuçlanan İlanlar - Bursalı Grafikerler Aranmaktadır. ...

avolkant isimli Üye şimdilik offline konumundadır

avolkant

Matbaacı / Bursa

Alt 27-04-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Bursadan tüm türkiye geneline baskılı etiket üretimi yapan firmamıza tercihen deneyimli grakifer iş arkadaşları alınacaktır. ilgilenen kişilerin ********* adresine mail atmaları yeterlidir.
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 27-04-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!
  1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

safura isimli Üye şimdilik offline konumundadır

safura

Grafiker / Bursa

Alt 27-04-2010 #3
Mhb ben sevilya grafikerim sizin ilanınızı okudum sizinle çalışmak isterim 5 senider yapıyorum bu işi photoshop frehand adobe ilustrator kullanıyorum programları iyi gullanıyorum matbaa bilgim var 3 sene matbaa alanında çalıştım

avolkant

Matbaacı / Bursa

Alt 07-05-2010 #4
Safura ilanımız hala aktif lütfen ********* adresine iletişim bilgilerini gönderiniz.

avolkant

Matbaacı / Bursa

Dosya19

Bursa grafiker ihtiyacı

Alt 07-05-2010 #5
Firmamıza Grafik ve Tasarım konusunda deneyimli çalışma arkadaşları gerekmektedir.
Matbaaa veya ajans değiliz; Çok renkli etiket üretimi yapmaktayız.

ilgilenen arkadaşlar ********* adresine mail atabilirler.
xpxp isimli Üye şimdilik offline konumundadır

xpxp

Grafiker / Bursa

Alt 21-05-2010 #6
bursada ikamet eden corell photoshop iyi derecede bilen tecrübeli grafikerim.ilginizi çekersem *********