Bursapor İçin Bayrak Baskısı

Baskı - Bursapor İçin Bayrak Baskısı ...

lucky1111 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

lucky1111

Hiç Biri / Bursa

Dosya23

Alt 23-04-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar;

Ben pazar günü oynanacak olan Bursapor-Denizli maçı için bayrak yaptırmayı düşünüyorum...Ama bunu nasıl yapıcağım hakkında hiç bir fikrim yok:..Sizlere danışmak istedim bu işler nasıl olur nerede yapılır kaça mal olur Bursapor İçin Bayrak Baskısı...Zaten sitede bursalı arkadaşlar da var onlar baskı konusunda bana yardımcıda olabilirler inşallah...

Yalnız maçın pazar günü olucağını hatırlatırım yani en azından yarın kesin bir cevap almalıyım ki C.tesi baskıya gidelim...

Birde tasarımı ben mi yapmak zorundayım onun hakkında da bilgi verilirse çok memnun olurum...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

lucky1111

Hiç Biri / Bursa

Alt 23-04-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Konuya uplamak ve acil cevap almak adına flood yapıyorum...Çok özür dilerim
Bu mesajdan alıntı yap
kayhan.1154 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kayhan.1154

Grafiker / Ankara

Alt 24-04-2009 #3
renk- bayrağın ve kalıbın büyüklüğüne göre fiyat ve zaman artar. Serigrafi baskı yapan bir iş yeri bul. Çizimini veya nasıl bir bayrak yapacaksan aklındaki tasarıyı reklamcıya ver. Folyo kestirip o folyoyu ipek üzerine yapıştırıp tekstil boya ile beze bastır. Bayrak çok büyük ise pistore ile yani karton şablon keserek boya tabancası ile selülozik boya ile beze atabilirsiniz. hepsi bir iki saatinizi alır. Parasını bilemem. Bursa piyasası nasıldır bilemem.
Bu mesajdan alıntı yap

lucky1111

Hiç Biri / Bursa

Alt 24-04-2009 #4
Teşekkür EdiyorumBursapor İçin Bayrak Baskısı...

Anladığım kadarıyla zor bir iş ve maliyet yüksek gözüküyor...Hazır Bayrak almak istedim 100*150 cm boyutunda bana söyledikler 20 Tl..Bana da o bayrak için fazla geldi almadım o yüzden kendim yaptırmayı tercih ettim...İstediğim boyutlar şimdi tam olarak belli değil ama 500*300 Cm normaldir herhaldeBursapor İçin Bayrak Baskısı...

Ortalama bir fiyat söylerseniz çok sevinirimBursapor İçin Bayrak Baskısı..Ayrıca bu maça yetiştiremicez o yüzden dışardan birileriyle de anlaşabilirimBursapor İçin Bayrak Baskısı
Bu mesajdan alıntı yap