Bursh görünümü

Photoshop Soru ve Sorunlarınız - Bursh görünümü ...

Bursh görünümü
nosradamus isimli Üye şimdilik offline konumundadır

nosradamus

Grafiker / Ankara

Alt 13-02-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar aşağıdaki resimdeki sol taraftaki brush görünümü nasıl elde ediliyor. kenarları ince orta tarafları kalın.
brush tip ve brush presetları aynı ikisininde tek fark sağdaki bölümde smoothing yok, o da zaten bu durumu etkileyen bişey değil. İki durumda doğrudan brush preset sayfası açılınca görünüyor. Bi değişiklik yapılmadan. Aynı brushlar seçilmiş. Photoshop ayarlarında bu tarz görünümle ilgili bi ayar mevcutmu? Yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkür ediyorum...

Bi de sol taraftaki görüntü mac sağ taraftaki windows işletim sistemleri...

Bursh görünümü
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

efoja isimli Üye şimdilik offline konumundadır

efoja(37)

Grafiker / İstanbul

Alt 22-02-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Bunu Nasıl Yaparım?? ( Bezier Eğrisi Nasıl Çizilir)
Bu mesajdan alıntı yap
nosradamus isimli Üye şimdilik offline konumundadır

nosradamus

Grafiker / Ankara

Alt 22-02-2010 #3
Bunu Nasıl Yaparım?? ( Bezier Eğrisi Nasıl Çizilir)
İlgin için teşekkür ederim fakat sorum yanlış anlaşılmış sanırım... Bu tarz bir çizginin nasıl çizildiğini öğrenmek istemiyorum.
Benim yukarıda eklediğim resimler doğrudan window>brushes(F5) penceresini açtığımız anda karşımıza geliyor. Bende 2 numaralı resimdeki gibi geliyor ama başka pc lerde veya mac lerde aynı brush tipi ve boyutu olduğu halde 1 numaralı resimdeki gibi geliyor. Öğrenmek istediğim buydu, bu nasıl oluyor?? tekrar ilgin için teşekkür ederim...
Bu mesajdan alıntı yap