Busad Dido Tiyatro Afişi

Deneme Çalışmalar - Busad Dido Tiyatro Afişi ...

Busad Dido Tiyatro Afişi
pagi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

pagi

Grafiker / Bursa

Dosya16

Busad Dido Tiyatro Afişi

Alt 07-06-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba Arkadaşlar Bu ilk konum bir çok çalışmam var fakat firma sahipleri için sorun olacağını düşündüğümden pek paylaşımda bulunamıyorum bu kendi tiyatro grubumun Afişi olduğu için sorun olmaz Busad Dido Tiyatro Afişi Eleştirilere açığım Acemiyim daha toyum ben Busad Dido Tiyatro Afişi

Busad Dido Tiyatro Afişi
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

creedwar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 07-06-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Çalışmalarınızdaki firma / şahıs bilgilerini forum kurallarımıza göre kaldırmalı veya tamamen uydurma bir text kullanmalısınız.

Çalışmanızı geliştirmek için tasarım çalışmalarına bakmalısınız. 5. sınıf pideci broşürleri gibi bir çalışmayı o kadar emek vermiş sanatçıların huzuruna çıkartmamalısnız.
Bu mesajdan alıntı yap

pagi

Grafiker / Bursa

Dosya19
Alt 07-06-2013 #3
Çalışmalarınızdaki firma / şahıs bilgilerini forum kurallarımıza göre kaldırmalı veya tamamen uydurma bir text kullanmalısınız.

Çalışmanızı geliştirmek için tasarım çalışmalarına bakmalısınız. 5. sınıf pideci broşürleri gibi bir çalışmayı o kadar emek vermiş sanatçıların huzuruna çıkartmamalısnız.
Yorumunuz için teşekkür ederim Busad Dido Tiyatro Afişi Yaptığım bu tasarımı bende beğenmiyorum. Fakat şöyle bir konu var ben bunu başımda iki kişinin yönlendirmesi ile yaptım ve onların istekleri doğrultusunda hareket ettim yoksa 5. sınıf pideci afişi olduğunun bende farkındayım keza acemiyim de gelişiyorum yavaş yavaş. İkinci konuya gelince Bursa da ikamet eden varsa diye kaldırmadım yazıları gelmek isteyen olabilir Busad Dido Tiyatro Afişi sorun olacağını sanmıyorum çünkü iletişim ile ilgili bir konu yer almıyor Busad Dido Tiyatro Afişi
Teşekkür ederim Yorumunuz için
Bu mesajdan alıntı yap

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 07-06-2013 #4
Yorumunuz için teşekkür ederim Busad Dido Tiyatro Afişi Yaptığım bu tasarımı bende beğenmiyorum. Fakat şöyle bir konu var ben bunu başımda iki kişinin yönlendirmesi ile yaptım ve onların istekleri doğrultusunda hareket ettim yoksa 5. sınıf pideci afişi olduğunun bende farkındayım keza acemiyim de gelişiyorum yavaş yavaş. İkinci konuya gelince Bursa da ikamet eden varsa diye kaldırmadım yazıları gelmek isteyen olabilir Busad Dido Tiyatro Afişi sorun olacağını sanmıyorum çünkü iletişim ile ilgili bir konu yer almıyor Busad Dido Tiyatro Afişi
Teşekkür ederim Yorumunuz için
Rica ederim. Yönlendirme elbet ki olacaktır. Ama sizde tasarımınız ile bunun olmayacağını müşteriye göstereceksiniz. Acemilik geçicidir ama ruhunuzun bir yerinde hep kalsın ki heyecanınızı kaybetmeyin.

ikinci konu diye bahsettiğiniz kısım içinse şöyle bir durumum bulunmaktadır.

Forum kuralları dahilinde yaptığınız kural ihlali ile ilgili madde aşağıdaki gibidir:

Yapılan çalışmaların üzerinde kendinize ya da müşterilerinize ait iletişim bilgileri ve internet adresi bulundurulmamalıdır.

İyi çalışmalar.
Bu mesajdan alıntı yap

pagi

Grafiker / Bursa

Dosya13
Alt 07-06-2013 #5
Rica ederim. Yönlendirme elbet ki olacaktır. Ama sizde tasarımınız ile bunun olmayacağını müşteriye göstereceksiniz. Acemilik geçicidir ama ruhunuzun bir yerinde hep kalsın ki heyecanınızı kaybetmeyin.

ikinci konu diye bahsettiğiniz kısım içinse şöyle bir durumum bulunmaktadır.

Forum kuralları dahilinde yaptığınız kural ihlali ile ilgili madde aşağıdaki gibidir:

Yapılan çalışmaların üzerinde kendinize ya da müşterilerinize ait iletişim bilgileri ve internet adresi bulundurulmamalıdır.

İyi çalışmalar.

Demişsiniz ben burada ikisini de göremiyorum Busad Dido Tiyatro Afişi
Bu mesajdan alıntı yap

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 08-06-2013 #6
Demişsiniz ben burada ikisini de göremiyorum Busad Dido Tiyatro Afişi
Yer: Barış Manço.....
Bu mesajdan alıntı yap

pagi

Grafiker / Bursa

Alt 05-11-2013 #7
Yer: Barış Manço.....
Busad Dido Tiyatro Afişi orası bir kültür merkezi şahısa ait yer değil halka açık yani Busad Dido Tiyatro Afişi
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
tiyatro afişi