iş (Business) Temalı Web Sitesi Tasarımı

Satılık Tasarımlar - iş (Business) Temalı Web Sitesi Tasarımı Sponsorlu Bağlantılar Merhaba Arkadaşlar, Başlıkta da belirttiğim gibi İş (Business) temalı tasarımımı satıyorum.Site % 90 bitirilmiştir.Sadece yönetim panelinin bazı kısımları eksik kalmıştır.Tema satılış tarihinden 5 gün içinde yönetim paneli eklenerek ...

Ali Emre isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Ali Emre(27)

Webmaster / İzmir

Alt 17-09-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba Arkadaşlar,

Başlıkta da belirttiğim gibi İş (Business) temalı tasarımımı satıyorum.Site % 90 bitirilmiştir.Sadece yönetim panelinin bazı kısımları eksik kalmıştır.Tema satılış tarihinden 5 gün içinde yönetim paneli eklenerek teslim edilecektir.

*Site kodlanmasınada:
XHtml - Css - Javascript ve Php dillerinden faydalanılmıştır.

*Yönetim paneli sayesinde kolayca site üzerinden içerik ekleyebilir, eklenilen metinleri değiştirilebilirsiniz.

*Tema Photoshopta tasarlanıp menüler (üst ve sağ alt) Flash ile oluşturulmuştur.Menüler hareketli ve seslidir(üst).Menüler istediğiniz şekilde tarafımdan yeniden düzenlenecektir(TR-ING).

*Header kısmı hareketli olup aktif olarak kontrol edilebilirdir.(İleri-Geri).Önemli konuların bildirimi bu alandan yapılabilir.Grafikleri jpg formatında olduğu için destek verilecektir.

Temanın Fiyatı:
*Siteniz için teknik destek (domain-host alımı, dosyaların ftpye aktarımı,kendi metinlerinizin eklenmesi) isterseniz:

-Normal Satış: 400 TL
-Özel Satış : 1000 TL dir.

Not: Domain ve Host fiyata dahildir.

*Sadece tema satışı(Menüler dışında hiçbir destek verilmez):
-Normal Satış: 250 TL
-Özel Satış : 850 TL dir.

Normal Satış:Tema sizden sonra başka müşteriyede satılabilir.
Özel Satış :Tema sadece size ait olur.Bir daha kimseye satışı yapılmaz.

Önizleme:
Welcome :: Created By GncArt Design...

Şuan sadece "Home Page","Solutions","Contact" sayfaları aktiftir.

Saygılarımla...
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

karaveri isimli Üye şimdilik offline konumundadır

karaveri

Webmaster / Ankara

Alt 08-10-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Kendin Yap kötüsünü Yap ama template'i başkalarını emeğini satma kardeşim... Aldığın Paranın hesabını veremezsin....
dombalak isimli Üye şimdilik offline konumundadır

dombalak

Grafiker / Ankara

Alt 08-10-2009 #3
bu ne demek anlamadım şimdi

başkaslarının yaptığı template ve siz bunu parayla satıyorsunuz öylemi

Ali Emre(27)

Webmaster / İzmir

Alt 16-10-2009 #4
Kendin Yap kötüsünü Yap ama template'i başkalarını emeğini satma kardeşim... Aldığın Paranın hesabını veremezsin....
Lütfen emin olmadığınız konularda yorum yapmayınız.Tasarım belki benziyor olabilir ama Photoshopta sıfırdan dan tasarlanıp flash menüler - xhtml - css - javascript ve php kodlaması tamamen tarafımdan yapılmıştır.Bu emek değil ve bunu satmak ayıpsa o sizin düşünceniz.Saygı duyarım...:sleepy:
ahmet227 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ahmet227

Bilg. Teknikeri / Gaziantep

Alt 12-11-2009 #5
arkadaşlar bedava templateler var üzerinde bir kaç değişiklik yapılıyo ortaya güzel tasarım çıka biliyor
serdar1903 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

serdar1903(33)

Öğrenci (Grafik) / Ankara

Alt 13-11-2009 #6
o site para etmez

Ali Emre(27)

Webmaster / İzmir

Alt 20-11-2009 #7
o site para etmez
Sizin gibi düşüncelere sahip kişiler olduğu sürece zaten bu emeğin hiçbir önemi yok.Yorumunuz için teşekkürler...:sleepy:

Yeni önizleme linki:
http://www.sampletheme.0adz.com/Busi.../home_page.php
Kafkasbeyi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Kafkasbeyi

Grafiker / Ankara

Alt 24-11-2009 #8
Emek yokki bu sitede herşey hazır template hatta templatele oynarken daha kötü hale getirilmiş bi template iş (Business) Temalı Web Sitesi Tasarımı
ubocek isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ubocek

Eğitimci / Sivas

Alt 27-11-2009 #9
ben bundan çok daha iyilerini meğer bedavaya yapıyormuşum iş (Business) Temalı Web Sitesi Tasarımı 1000 tl öylemi