Butcha Steakhouse Katalog Kapağı ! |yorum lütfen|

Kitap kapağı, broşür, menü vb. - Butcha Steakhouse Katalog Kapağı ! |yorum lütfen| ...

Arif ARINMIŞ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Arif ARINMIŞ(29)

Bilg. Teknikeri / Ankara

Dosya22

Alt 13-11-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Öncelikle logo bana ait değildir. Logosu ve belli başlı tasarımı için yaklaşık 100.000 lira ödenmiş bir işmiş ve istanbulda yaptırılmış.
Ben ise bu şirkete yeni bir katalog çalışıyorum ve sadece ön arka kapağı çizmek ile başladım. Bayram öncesi cumartesi günü akşamın bir saatinde de ancak bu kadar oldu. yorum eleştiri vb her konuda açığım <<< bekliyorum . . .

renkler kurumsal yeşil ve kırmızı nitekim çalışma da öyle oldu.

ön kapak

arka kapak

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Nihat BAYSAL isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Nihat BAYSAL(46)

Hiç Biri / Elazığ

Alt 13-11-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Ön sayfadaki " KASAP & STEAKHOUSE PANORA & ÇAYYOLU " yazısı kapaktan çok kopuk duruyor.Sanki öylesine yerleştirilmiş gibi duruyor.
Bunu giderirseniz güzel bir çalışma çıkabilir.
Bu mesajdan alıntı yap

Arif ARINMIŞ(29)

Bilg. Teknikeri / Ankara

Alt 13-11-2010 #3
Ön sayfadaki " KASAP & STEAKHOUSE PANORA & ÇAYYOLU " yazısı kapaktan çok kopuk duruyor.Sanki öylesine yerleştirilmiş gibi duruyor.
Bunu giderirseniz güzel bir çalışma çıkabilir.
kesinlikle bende öyle düşünüyorum ama bir türü yerleştiremedim hatta deli oldum. Acaba altın oran kuralına göre yerleştirsem olur mu ?
Bu mesajdan alıntı yap
evinamin33 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

evinamin33(35)

Grafiker / Mersin

Alt 13-11-2010 #4
reklam harçaması için 100.000 lira harcayan böylesine krumsal bir firmaya kurumsal bir çalışma olmuş,,, ön kapaktaki yazıları (logo dışındakileri) %35 kadar küçültüp öyle denemeni tavsiye ederim. arka sayfadaki o iki resmin arasına kullandığın firmanın kurumsal renlklerine pek gerek yok abartı olmuş. ek olarak ta tasarm dışında bişey eklemek istiyorum iletişim bilgilerin forumda paylaşılması yasak oluğu için bizler onları silmek yada belirginliğini görünmeyecek şekilde bişeyler yapıyoruz bu kullandığın yöntem hem çok amatör hemde göze çok kötü görünüyor (blur kullanabilirsinButcha Steakhouse Katalog Kapağı ! |yorum lütfen|)) yada 333.333 33 33 veya aaaaaaaabbbbbb şeklinde kulanabilirsin.
Bu mesajdan alıntı yap

Arif ARINMIŞ(29)

Bilg. Teknikeri / Ankara

Alt 13-11-2010 #5
reklam harçaması için 100.000 lira harcayan böylesine krumsal bir firmaya kurumsal bir çalışma olmuş,,, ön kapaktaki yazıları (logo dışındakileri) %35 kadar küçültüp öyle denemeni tavsiye ederim. arka sayfadaki o iki resmin arasına kullandığın firmanın kurumsal renlklerine pek gerek yok abartı olmuş. ek olarak ta tasarm dışında bişey eklemek istiyorum iletişim bilgilerin forumda paylaşılması yasak oluğu için bizler onları silmek yada belirginliğini görünmeyecek şekilde bişeyler yapıyoruz bu kullandığın yöntem hem çok amatör hemde göze çok kötü görünüyor (blur kullanabilirsinButcha Steakhouse Katalog Kapağı ! |yorum lütfen|)) yada 333.333 33 33 veya aaaaaaaabbbbbb şeklinde kulanabilirsin.
Çalışmanın dosyalarına ulaşır ulaşmaz ilk işim %35 küçültmek olacak Butcha Steakhouse Katalog Kapağı ! |yorum lütfen|(işyerinde kaldılar :P)
bu işi acele yaptığım için taslak yerine jpeg'leri kopyalamışım Butcha Steakhouse Katalog Kapağı ! |yorum lütfen|
o yüzden saçma bir sündürme ile bilgileri yokettim. Bir dahaki sefere önerinizi uygulayacağım. Teşekkür ederim.
Bu mesajdan alıntı yap
Furkan EKMEN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Furkan EKMEN

Arı Üye

Öğrenci (Diğer) / Muğla

Alt 14-11-2010 #6
Tebrikler Hoş Olmuş Fakat Site URL sini Silmemişsin...

2.de Kırmızı Şeridin Sonunda

Bu mesajdan alıntı yap

Arif ARINMIŞ(29)

Bilg. Teknikeri / Ankara

Alt 14-11-2010 #7
Tebrikler Hoş Olmuş Fakat Site URL sini Silmemişsin...

2.de Kırmızı Şeridin Sonunda
ehehe link vermeme gerek kalmamış. teşekkür ederim url kalmış orda ama bu işi yapan ben bile farketmediysem Butcha Steakhouse Katalog Kapağı ! |yorum lütfen| tahminimce sitede bir tek sen farkedersin.
sen ankaraya gel işleri filme alırken montaj yaparken yanımda dur Butcha Steakhouse Katalog Kapağı ! |yorum lütfen|
hayatımın en dikkat gerektiren anları ne de olsa Butcha Steakhouse Katalog Kapağı ! |yorum lütfen|
Bu mesajdan alıntı yap

Furkan EKMEN

Arı Üye

Öğrenci (Diğer) / Muğla

Alt 14-11-2010 #8
ehehe link vermeme gerek kalmamış. teşekkür ederim url kalmış orda ama bu işi yapan ben bile farketmediysem Butcha Steakhouse Katalog Kapağı ! |yorum lütfen| tahminimce sitede bir tek sen farkedersin.
sen ankaraya gel işleri filme alırken montaj yaparken yanımda dur Butcha Steakhouse Katalog Kapağı ! |yorum lütfen|
hayatımın en dikkat gerektiren anları ne de olsa Butcha Steakhouse Katalog Kapağı ! |yorum lütfen|
Anlaşma Yapabiliriz msnden gönder ben inceliyim ... fiyatta anlaşırız... Butcha Steakhouse Katalog Kapağı ! |yorum lütfen|:tongueout:
Bu mesajdan alıntı yap

Arif ARINMIŞ(29)

Bilg. Teknikeri / Ankara

Alt 14-11-2010 #9
Anlaşma Yapabiliriz msnden gönder ben inceliyim ... fiyatta anlaşırız... Butcha Steakhouse Katalog Kapağı ! |yorum lütfen|:tongueout:
valla ankara zor baştan söyleyim ! fiyatlarda pek iç açıcı değil.
grafik okumaya karar verdim hem okuyup hem free çalışacağım .
Bu mesajdan alıntı yap

Furkan EKMEN

Arı Üye

Öğrenci (Diğer) / Muğla

Alt 14-11-2010 #10
En Güzeli Bende Okusammı Ne Dersin?

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları