Butcha (yorum :) Kapı önü afiş !

Afiş Tasarımı - Butcha (yorum :) Kapı önü afiş ! ...

Arif ARINMIŞ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Arif ARINMIŞ(29)

Bilg. Teknikeri / Ankara

Dosya16

Alt 09-12-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Görsellerde görüldüğü gibi olacak.
Sizin yorumunuz nedir ?

Butcha (yorum :)  Kapı önü afiş !

bu da görünümü

Butcha (yorum :)  Kapı önü afiş !
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

AYMAREKLAM isimli Üye şimdilik offline konumundadır

AYMAREKLAM

Grafiker / Ankara

Alt 09-12-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
idare eder
Bu mesajdan alıntı yap
batuhankaralar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

batuhankaralar

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Alt 09-12-2010 #3
Kenarlardaki damalar olmamış benden sana tavsiye o damaların yerine daha hoş şeyler olabilir!
Bu mesajdan alıntı yap
grafist isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafist(31)

Grafiker / İzmir

Alt 09-12-2010 #4
hoş gözüküyor. sadece okların solundaki yeşil logo gözüme çarptı. oklar sanki o logoyu gösteriyormuş gibi duruyor. insanların sola doğru yönlenmesini değilde logoyu gösteriyor hissini uyandırabilir. oklar ve panora teras yazısını sola alıp logoyu sağ altta deneyebilirsin.
başarılar
Bu mesajdan alıntı yap

Arif ARINMIŞ(29)

Bilg. Teknikeri / Ankara

Alt 10-12-2010 #5
Kenarlardaki damalar olmamış benden sana tavsiye o damaların yerine daha hoş şeyler olabilir!
teşekkür ederim deneyeceğim.
Bu mesajdan alıntı yap

Arif ARINMIŞ(29)

Bilg. Teknikeri / Ankara

Alt 10-12-2010 #6
hoş gözüküyor. sadece okların solundaki yeşil logo gözüme çarptı. oklar sanki o logoyu gösteriyormuş gibi duruyor. insanların sola doğru yönlenmesini değilde logoyu gösteriyor hissini uyandırabilir. oklar ve panora teras yazısını sola alıp logoyu sağ altta deneyebilirsin.
başarılar
evet haklısınız. teşekkür ederim. uygulayacağım
Bu mesajdan alıntı yap
o_g_58 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

o_g_58

Grafiker / İstanbul

Alt 22-01-2011 #7
güzel olmuş ama sanki birşey eksik... ama o eksik olan şeyi kafamda oluşturamadım Butcha (yorum :)  Kapı önü afiş !
Bu mesajdan alıntı yap
irm.art isimli Üye şimdilik offline konumundadır

irm.art

Grafiker / İzmir

Alt 22-01-2011 #8
idare eder
idare eden nedir? Engin tecrübelerinizi yazsaydınız da neyin idare edildiğini bilseydik. Grafiker yerine idare yöneticiliği yapıyorsunuz sanırım...

minik karaleri kaldırmanızı tavsiye ediyorum. Göz yormakla birlikte fotoğraflara algıyı zorluyor. Renk seçimi başarılı olmakla birlikte fotoğrafların altını beyaz bırakmanızı öneririm. Gözün orda biraz dinlenmeye ihtiyacı var

saygılar
Bu mesajdan alıntı yap
AYMAREKLAM isimli Üye şimdilik offline konumundadır

AYMAREKLAM

Grafiker / Ankara

...

Alt 22-01-2011 #9
idare eden nedir? Engin tecrübelerinizi yazsaydınız da neyin idare edildiğini bilseydik. Grafiker yerine idare yöneticiliği yapıyorsunuz sanırım...

minik karaleri kaldırmanızı tavsiye ediyorum. Göz yormakla birlikte fotoğraflara algıyı zorluyor. Renk seçimi başarılı olmakla birlikte fotoğrafların altını beyaz bırakmanızı öneririm. Gözün orda biraz dinlenmeye ihtiyacı var

saygılar
evet ben iş yri yöneticisiyim ve zevklerimde 10 numaradır Butcha (yorum :)  Kapı önü afiş !
işçi gözü ile bakmıyorum ben yanımda çalışanların aklından geçenlerini degil kendim ne düşünüyorsam onu yaptırrım vede o yüzden büyük oldum Butcha (yorum :)  Kapı önü afiş !
aynı zamanda kendimde grafikerim istedigim yorumuda yaparım herkesin zevki kendine
Bu mesajdan alıntı yap
irm.art isimli Üye şimdilik offline konumundadır

irm.art

Grafiker / İzmir

Alt 22-01-2011 #10
evet ben iş yri yöneticisiyim ve zevklerimde 10 numaradır Butcha (yorum :)  Kapı önü afiş !
işçi gözü ile bakmıyorum ben yanımda çalışanların aklından geçenlerini degil kendim ne düşünüyorsam onu yaptırrım vede o yüzden büyük oldum Butcha (yorum :)  Kapı önü afiş !
aynı zamanda kendimde grafikerim istedigim yorumuda yaparım herkesin zevki kendine
Zevkiniz bir işe hitap şekliniz ve uslübnzdan belli oluyor zaten gerçekten on numarasınız (!)
İdare eder bir yorum ise ki yorumdan ziyade herşeydir; buyrun siz bu zihniyetle büyümeye devam edin :wink:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları