butik için kartvizit çalışmam BAHAR BUTİK

Kartvizit Tasarımları - butik için kartvizit çalışmam BAHAR BUTİK Sponsorlu Bağlantılar merhaba siteye yeni üye oldum ilk gönderiyorum çalışmamı umarım beğenmişsinizdir bir tanesini arkadaşlar lütfen ama hiç birini beğenmediniz mi?...

bar.20 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bar.20

Grafiker / İstanbul

Alt 06-10-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

merhaba siteye yeni üye oldum ilk gönderiyorum çalışmamı umarım beğenmişsinizdir bir tanesini

arkadaşlar lütfen ama hiç birini beğenmediniz mi?
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

burhandmr isimli Üye şimdilik offline konumundadır

burhandmr

Grafiker / İstanbul

Alt 06-10-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
üzerinde baya bir calisman gerek sanirsam, hevesini kirmak istemem ama bunlar pek olmamis, firma ismini (bahar butik) daha derli toplu yapsan, bahar butik yazısının ya tek bir fontta yassan yada fontların yerini degistirsen mesela, cep tel i ismin altına yazmasan, isim puntosunu adrese göre daha büyük mesela adres 8 ise ismi 10 punto yapsan 1.,2.,3. kartlara ne yapabilirsin bilmem ama 4. üncü kartta o daireleri rast gele daha flu koysan, isim ve adresi daha kartvizit krallarına uygun yer ve puntolarda koysan ve firma ismi icin söyledigim gibi bir uyarlama yapsan, rengi magenca disinda bir iki alternatif daha dusunsen daha güzel bisey cikar sanirsan ortaya, emegine saglik ama bunlar olmamis üzerinde buraz daha clis derim. kolay gelsin
Bu mesajdan alıntı yap
yarenay isimli Üye şimdilik offline konumundadır

yarenay

Grafiker / İzmir

Alt 06-10-2008 #3
bence herşeyden önce logonun değişmesi lazım bence. çünkü ilk gözüme batan şey maalesef logo ve firmanın yazı karakterleri... onun dışında fontların büyüklükleri konusunda da sorun var. bir çıkış alıp görmen iyi olur, sanırım karakterlerin büyüklüklerini ayarlaman konusunda yardımcı olur. iyi çalışmalar.
Bu mesajdan alıntı yap
damla1 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

damla1(32)

Grafiker / İstanbul

Alt 06-10-2008 #4
bencede bahar butik yazısı tek fontta olmalı gözü çok yoran bir çalışma olmuş ben derimki kartvizit tasarım örneklerini incele sonra neler yapabileceğine karar ver ama daha sade olmalı sonuçta kartviziti alan kişinin tasarım aklında kalmalı bunun için istediğimiz şeylerin ön planda ve sade olması gerekir...emeğine sağlık
Bu mesajdan alıntı yap
bar.20 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bar.20

Grafiker / İstanbul

Alt 06-10-2008 #5
bencede bahar butik yazısı tek fontta olmalı gözü çok yoran bir çalışma olmuş ben derimki kartvizit tasarım örneklerini incele sonra neler yapabileceğine karar ver ama daha sade olmalı sonuçta kartviziti alan kişinin tasarım aklında kalmalı bunun için istediğimiz şeylerin ön planda ve sade olması gerekir...emeğine sağlık
çok tş ederim yorumun için evet inceliyorum ama tek başıma neler yapabiliyorm bunu merak ettim sadece
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
butik, çalışmam, icin, kartvizit