Button Yardımı

Flash - Button Yardımı Sponsorlu Bağlantılar Arkadaşlar İleri buttona tıklandığında sola geriye tıklandığında sağa gidebilcek şekilde bir movie yapmaya çalışıyorum. kod verebilirmisiniz lütfen. http://img161.imageshack.us/img161/8082/91995475.jpg...

Button Yardımı
bahtiyaralaman isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bahtiyaralaman(33)

Webmaster / İstanbul

Button Yardımı

Alt 24-03-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar İleri buttona tıklandığında sola geriye tıklandığında sağa gidebilcek şekilde bir movie yapmaya çalışıyorum. kod verebilirmisiniz lütfen.

http://img161.imageshack.us/img161/8082/91995475.jpg
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hatice ÇAVDAR isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hatice ÇAVDAR

Kargacık Burgacık

Grafiker / İstanbul

Alt 24-03-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Kurallara Aykırı Başlık:

Forum Kuralları (Mutlaka Okuyunuz)

Yaptığınız kural ihlali ile ilgili madde aşağıdaki gibidir:

Forumumuzda düzenli bir arşivleme yapılabilmesi için ve eski konulara daha çabuk ulaşabilmemiz için gönderilecek konuların başlıkları, içerikleriyle bağlantılı olmaları gerekmektedir. Kesinlikle içerik ile alakalı olmayan “çok acil yardım, bu nedir, yorum bekliyorum, ilk çalışmam" gibi bilgilendirici niteliği taşımayan konu başlıkları ile konu açmak yasaktır. Bu gibi durum/larda konuları kilitlenen üyelerin site yönetimine hesap sorma gibi bir hakları bulunmamaktadır.
Konu başlığınızı Button Yardımı butonu kullanarak değiştiriniz, aksi taktirde konu 15 dk. içinde kapatılacaktır.

Yaşam Hakkına Saygı

“ Bilim ve sanat, bir kuşun iki kanadı gibidir. Bu iki kanadı kullanabilen toplumlar uçar ve özgür olurlar.
Uçamayanlar ise tavuk olur...
"Tavuk toplum", önüne atılan bir avuç yemi gagalarken, arkadan yumurtalarının alındığının farkında bile olmaz!"
DARWİN

Tanrım beni baştan yarat yoksa durur durur merak ederim...

Bu mesajdan alıntı yap

Kapat
Şifremi Unuttum?