Bütün Grafikerlere Selam

Hoşgeldiniz - Bütün Grafikerlere Selam Sponsorlu Bağlantılar Herkese selamlar, Uzun zamandır siteye üye olmayı planlıyordum ve bugün itibariyle artık buradayım 10 yıldır Web Tasarım ve Web Yazılım işiyle profesyonel olarak uğraşmaktayım. 100'den fazla internet sitesi ...

Bütün Grafikerlere Selam
DestanYazan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

DestanYazan

Webmaster / İzmir

Bütün Grafikerlere Selam

Alt 30-01-2014 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Herkese selamlar,
Uzun zamandır siteye üye olmayı planlıyordum ve bugün itibariyle artık buradayım Bütün Grafikerlere Selam

10 yıldır Web Tasarım ve Web Yazılım işiyle profesyonel olarak uğraşmaktayım. 100'den fazla internet sitesi kurdum. Bir çok forumda web tasarımcı olarak çok kişiye yardımcı oldum fakat grafikerlik konusunda burada ağırlıklı olarak öğretmekten ziyade öğreneceğim Bütün Grafikerlere Selam

Photoshop ve grafikerlik ile amatör olarak, yaptığım web sitelerinde işimi görecek kadar ilgilendim. Fakat kısmetse ileride internette yeni bir iş kurmayı düşünüyorum ve grafikerlik bilgimi daha da fazla geliştirmem gerekiyor.

Başta burası olmak üzere, burası vesilesiyle en ufak bir bilgi öğrenmemi sağlayacak olan herkese şimdiden çok teşekkür ederim.

İyi forumlar, iyi paylaşımlar.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Ultio isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Ultio

Magic & Mayhem

Eğitimci / Yurtdışı

Alt 31-01-2014 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Hoşgeldiniz,

Rehber olma konusunda Forum Kullanımı - Grafikerler - Türkiyenin Büyük Grafikerler Topluluğu - Grafik Tasarım adlı alanı kullanabilirsiniz.
Gerek sizin çalışmalarınızı incelemek gerekse sektörel bilgileriniz ve açılan konulara yorumlarınızı bekliyoruz olacağız.

Tekrar hoşgeldiniz, iyi forumlar.
Bu mesajdan alıntı yap
Value isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Value

Hiç Biri / İstanbul

Alt 31-01-2014 #3
Yeni bir üyemiz var demek Bütün Grafikerlere Selam

Rehberimiz size mekanı gezdirirken arkadaşlar da kazanın altını yakıyor olacaklar Bütün Grafikerlere Selam Bütün Grafikerlere Selam
Rahatınıza bakın burda herkes tazekan canlısıdır Bütün Grafikerlere Selam Bütün Grafikerlere Selam
Öhüm! Ben deniz, mekanın enerji ve sinerjiden sorumlu telaşe bakanı Bütün Grafikerlere Selam Bütün Grafikerlere Selam

Bu kadar protokol yeter sanırım ilerde boş bi süpürge olacak, üstüne zimmetliyorum Bütün Grafikerlere Selam Bütün Grafikerlere Selam hahahaha

Umarım espri anlayışın kuvvetlidir değilse de o senin sorunun Bütün Grafikerlere Selam
Forumdan keyif ve bolca bilgi alacağın konusunda şüphem yok..
Hoşgeldin bakalım..
Bu mesajdan alıntı yap
DestanYazan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

DestanYazan

Webmaster / İzmir

Alt 31-01-2014 #4
Hoşgeldiniz,

Rehber olma konusunda Forum Kullanımı - Grafikerler - Türkiyenin Büyük Grafikerler Topluluğu - Grafik Tasarım adlı alanı kullanabilirsiniz.
Gerek sizin çalışmalarınızı incelemek gerekse sektörel bilgileriniz ve açılan konulara yorumlarınızı bekliyoruz olacağız.

Tekrar hoşgeldiniz, iyi forumlar.
Teşekkürler hocam.
Forum kurallarına ve bilgilerine dair göz gezdirdim. 4 yıl kendi forumumu yönettiğim için hepsi konusunda ziyadesiyle bilgi sahibiyim =)

Bir çok Web Tasarım forumunda yüzlerce arkadaşa yardım etmişliğim var fakat Grafik Tasarım konusunda burada bana fazla laf düşeceğini zannetmiyorum =) Yine de elimden geleni yapmaya çalışacağım.

Bilgi vermekten ziyade sorularımla umarım sizi bunaltmam Bütün Grafikerlere Selam

Yeni bir üyemiz var demek Bütün Grafikerlere Selam

Rehberimiz size mekanı gezdirirken arkadaşlar da kazanın altını yakıyor olacaklar Bütün Grafikerlere Selam Bütün Grafikerlere Selam
Rahatınıza bakın burda herkes tazekan canlısıdır Bütün Grafikerlere Selam Bütün Grafikerlere Selam
Öhüm! Ben deniz, mekanın enerji ve sinerjiden sorumlu telaşe bakanı Bütün Grafikerlere Selam Bütün Grafikerlere Selam

Bu kadar protokol yeter sanırım ilerde boş bi süpürge olacak, üstüne zimmetliyorum Bütün Grafikerlere Selam Bütün Grafikerlere Selam hahahaha

Umarım espri anlayışın kuvvetlidir değilse de o senin sorunun Bütün Grafikerlere Selam
Forumdan keyif ve bolca bilgi alacağın konusunda şüphem yok..
Hoşgeldin bakalım..
Nereden süpürmeye başlayayım? Bütün Grafikerlere Selam

Sıcak karşılama için teşekkürler =) ( Sıcaklık altı yakılan kazandan geliyor sanırım Bütün Grafikerlere Selam )
Bu mesajdan alıntı yap