Buyrun Beğenilerinize Sunulmuştur:)

Logo Tasarımları - Buyrun Beğenilerinize Sunulmuştur:) ...

berkermelih isimli Üye şimdilik offline konumundadır

berkermelih

Grafiker / İstanbul

Dosya19

Alt 06-04-2015 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Bir gayrimenkul firması için isim ve logo çalışması örneği. Fikirlerinizi bekliyorum Buyrun Beğenilerinize Sunulmuştur:)

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

gommes45 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gommes45

Grafiker / İstanbul

Alt 07-04-2015 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Mrb. Bu hayali bir firma anladığım kadarıyla. Orjinal fikir üreten tasarımcıları her zaman takdir etmişimdir. İsim çok özgün yani 3G çok biliniyor ancak türkçe okunuşunu firma ismi yapmak orjinal fikir. Ancak bazı detayları gözden geçirmelisin. Evet her emlak&gayrimenkul firması bina çatı gibi klasik figürler istemez ancak geri dönüşümü andıran bir figürü gayrimenkulde kullanmakta doğru değil diye düşünüyorum. Tamam üçgen şeklinde yapman güzel fikir ancak biraz daha üçgene benzetmelisin. Birde madem Güçlü,Güvenilir öğelerini lı, li gibi eklerle bitiriyorsun Garanti nin neden eki yok? bu tür öğeleri sıralarken sıralamadaki yerlerine ve hepsinin aynı özelliklere sahip olmasına dikkat etmelisin. Güç- Garanti- Güven gibi. Firma önce güçlü olduğunu iddaa eder ardından garanti verir ve bunların sonucunda güven kazanır gibi.Birdeki bu kadar çok renkle akılda kalıcılık zorlaşır bence.5 renkten 3 veya 2 ye düşürmelisin. Genede eline sağlık iyi çalışmalar...
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
gayrimenkul, gayrimenkul emlak, logo, logo tasarim, logo tasarimi