buyrun onca eleştiri ve öneriden sonra yeni logo

Logo Tasarımları - buyrun onca eleştiri ve öneriden sonra yeni logo ...

grafikeri-m isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafikeri-m

Grafiker / İstanbul

Alt 02-09-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

o kadar eleştiri ve öneri geldi bende bunları dikkate alarak yapmaya çalıştım yalnız sizden ricam gerçekten öneri ve eleştiri yapın buyrun onca eleştiri ve öneriden sonra yeni logo

bu arada bu bi mobilya şatış yeri
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Yasemin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Yasemin(34)

Belgisiz Sıfat

Grafiker / Kocaeli

Alt 02-09-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
bu logo çalışmasını daha önce açmış oldugun konuya eklemelisin tekrardan konu açmamalıydın
çalışma önceki logolardan daha iyi sade ve hafif yan yapman ç nin kuyruguyla kutuyu denkleştirmen iyi birazdaha yan olsa belki çatı göruntusu bile verebilir ama gerek yok bence bu çalışma uzerinden geliştirebilirsin
renklerde farklı renk denemelerini sunsan
kolay gelsin
Bu mesajdan alıntı yap

grafikeri-m

Grafiker / İstanbul

Alt 02-09-2008 #3
bu logo çalışmasını daha önce açmış oldugun konuya eklemelisin tekrardan konu açmamalıydın
çalışma önceki logolardan daha iyi sade ve hafif yan yapman ç nin kuyruguyla kutuyu denkleştirmen iyi birazdaha yan olsa belki çatı göruntusu bile verebilir ama gerek yok bence bu çalışma uzerinden geliştirebilirsin
renklerde farklı renk denemelerini sunsan
kolay gelsin
teşekür ederim
Bu mesajdan alıntı yap

grafikeri-m

Grafiker / İstanbul

Alt 02-09-2008 #4
ya yokmu bi önerisi elşetirisi olan
Bu mesajdan alıntı yap
onerim isimli Üye şimdilik offline konumundadır

onerim

Grafiker / İstanbul

Alt 02-09-2008 #5
Bu tasarım tabiki diğer çalışmalarınıza göre çok daha iyi olmuş.Mobilya satan bir yer ise mobilya yani ahşap çağrışımlı renklere dikkat edebilirsin.Renkler ile ilgili forumlarda çok güzel bilgiler var.Sanki biraz daha yumuşak olmalı.fikir olarak şöyle bişey yapmaya çalıştım.Belki ışık tutar...

Emeğine sağlık
Bu mesajdan alıntı yap
vestanbul isimli Üye şimdilik offline konumundadır

vestanbul

Webmaster / Van

Alt 02-09-2008 #6
Bu tasarım tabiki diğer çalışmalarınıza göre çok daha iyi olmuş.Mobilya satan bir yer ise mobilya yani ahşap çağrışımlı renklere dikkat edebilirsin.Renkler ile ilgili forumlarda çok güzel bilgiler var.Sanki biraz daha yumuşak olmalı.fikir olarak şöyle bişey yapmaya çalıştım.Belki ışık tutar...

Emeğine sağlık
vay anaam logoya bak :wink:
Bu mesajdan alıntı yap
omegatr isimli Üye şimdilik offline konumundadır

omegatr

Bilg. Teknikeri / Hatay

Alt 02-09-2008 #7

Emeğine sağlık
Renk Uyumun Çok Güzel Olmuş Ama Arka Fona Şöyle Bir Ev Figürü Koysak Öyle desenek nasıl olur.
Bu sadece bir öneri
Bu mesajdan alıntı yap
onerim isimli Üye şimdilik offline konumundadır

onerim

Grafiker / İstanbul

Alt 02-09-2008 #8
omegatr arkadaşım ben sadece grafikeri-m arkadaşımıza örnek gösterdim.buyrun onca eleştiri ve öneriden sonra yeni logo Beni eleştrmene gerek yok .Ayrıca ben adama örnek göstererek yorum yaptım umarım sende ARKA FONA EV FİGÜRÜ yaparsın buyrun onca eleştiri ve öneriden sonra yeni logo buyrun onca eleştiri ve öneriden sonra yeni logo
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
buyrun, eleştiri, logo, onca, sonra, yeni, öneriden