Buyuk Bir Proje Buyuk Paralar Var.

Sonuçlanan İlanlar - Buyuk Bir Proje Buyuk Paralar Var. ...

ByQzcan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ByQzcan

Grafiker / İstanbul

Alt 05-07-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Çok büyük ve yenilikçi bir projem var. Bir E-dergi projesi. Bunun için 2 Php Yazılımcı, 4 Tane Dergi editörü, 4 kişilik yazı kurulu, 2 kişilik fotoğrafçı arıyorum. Su anda 6 Kişiyiz. Dergi ileride cok buyuyecektır. dergi aylık cıkacaktır. ilk 6 aylık planımız ucretsız dagıtım sonra ayda kısı bası belırlı bır mıktar para ıle dagıtım. dergide teknoloji, yaşam, cocuk, müzik, tv olacaktır. Her şirket gibi ilk 6 ay kar etmeyecegız cebımızden para koyacagınız ancak gelecek paralar ilerde buyuk paralar olacak.

Şöyle bir aylık küçük hesap;
Reklam Gelirleri .................................................. ......1000TL
Dergi Satış Geliri....50.000 kişiden en az 2 TL den.....100.000TL
__________________________________________________ _
Toplam .................................................. .............101.000 TL

1.000 TL giderimiz ( sitelere reklam gideri )
15.000 TL gelecek proje sermeyaleri

85.000TL ortada bolunecek.

Siz Karar Verin. HOST, DOMAİN SPONSORLUGU VE REKLAM TRANSFERİ YAPMAK İSTİYEN ARKADAŞLAR: ********* mail'le ulaşabilirler.

Lütfen Ciddi olanlarla mail atsın. ( çevresi geniş ve referansı olan kişileri arıyorum özellikle yazılımcılar için)
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 06-07-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!
  1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

Grafik Sözlük:
İnternet sözlüklerini bilmeyen yoktur. “Ben bilmiyorum” diyorsanız öğrenmenin de yaşı yoktur. Ayrıntılı bilgi için...

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

myunder isimli Üye şimdilik offline konumundadır

myunder(39)

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 06-07-2010 #3
toplanan 6 kişi hangileri? hangi pozisyonlar açık?
aspirin_00 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

aspirin_00

Grafiker / Trabzon

Alt 06-07-2010 #4
türkiyede e-dergiyi sanırım 50.000 kişi bulcağını sanmam herkes beleşe çalışıyor ki e-dergi bu ayın linkleri misal rapid hotfile gibi sitelerde paylaşım verilirse o zaman iş hepden cepten harcamaya başlar. mantık güzel ama net sakıncalı
errortaa isimli Üye şimdilik offline konumundadır

errortaa

Grafiker / İstanbul

Alt 06-07-2010 #5
güzel bi hayal
volkan16 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

volkan16

Webmaster / Bursa

Alt 08-07-2010 #6
Bende diğer e-dergi projelerinde farklı ne sunacaksınız onu merak ettim. bende php ve mysql üzerine yazılımcıyım. Eğer aynı sektördeki projelerden farklı bir özellik ortaya koyamazsanız. İsminiz duymadan kaybolabilirsiniz. Bu kafanızdaki küçük hesabı tuturamazsanız projeniz ile ikinci bir planınız varmı? Diğer arkadaşların harcadıkları paraları geri ödeyebilecekmisiniz? gibi gibi gider bu sorular.
By_AbbA isimli Üye şimdilik offline konumundadır

By_AbbA

Yrd. Grafiker / Konya

Alt 08-07-2010 #7
Buyuk Bir Proje Buyuk Paralar Var.))))))))))))))))
hsyngngr isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hsyngngr

Grafiker / Ankara

Alt 10-07-2010 #8
daha çok çalışacak değilde iş getirecek adam arıyorsunuz heralde siz. Çevresi geniş biri dediğinize göre zaten hem çevresi geniş iş getirecek hemde yapacak adam neden biryere bağlı kalsın kendisi yapar daha iyi