Büyük Dershane - Katalog kapağı çalışması

Kitap kapağı, broşür, menü vb. - Büyük Dershane - Katalog kapağı çalışması Sponsorlu Bağlantılar İç sayfalara logo onayı alınırsa geçeceğim için sadece kapağı ile bekleyen katalog çalışması. Logo da benim çizimimdir. B ve D harflerinden oluşan kız ve erkek öğrenciye temsil ediyor. ...

Arif ARINMIŞ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Arif ARINMIŞ(29)

Bilg. Teknikeri / Ankara

Dosya16

Alt 05-05-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

İç sayfalara logo onayı alınırsa geçeceğim için sadece kapağı ile bekleyen katalog çalışması. Logo da benim çizimimdir. B ve D harflerinden oluşan kız ve erkek öğrenciye temsil ediyor.

Çalışma %100 benim çizimimdir. Yoruma açığım.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

graphblues isimli Üye şimdilik offline konumundadır

graphblues(31)

Hiç Biri / Antalya

Alt 05-05-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
güzel çalışma olmuş eline sağlık
Bu mesajdan alıntı yap
ma®tin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ma®tin

O®jinal

Hiç Biri / İzmir

Alt 05-05-2011 #3
Ortadaki kutucuğun içindeki harfler ve kelimeler çok sıkışık olmuş iç içe girmiş kızın rengini pembe yapsan nasıl olur, güzel bir çalışma olmuş eline emeğine sağlık arixira.

Dizlerimin üstünde yaşamaktansa, ayaklarımın üstünde ölmeyi tercih ederim...

Bu mesajdan alıntı yap

Arif ARINMIŞ(29)

Bilg. Teknikeri / Ankara

Alt 05-05-2011 #4
Ortadaki kutucuğun içindeki harfler ve kelimeler çok sıkışık olmuş iç içe girmiş kızın rengini pembe yapsan nasıl olur, güzel bir çalışma olmuş eline emeğine sağlık arixira.
Evet haklısın orada yazılara takıldım ben de ne yapsam diye ve fikir gelmedi.
Kızı yeşil yapmamın nedeni ise;
eski logo referans olacağı için

güzel çalışma olmuş eline sağlık
Teşekkür ederim. Büyük Dershane - Katalog kapağı çalışması
Bu mesajdan alıntı yap
Murat VARDAR isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Murat VARDAR(46)

Hiç Biri / Bursa

Alt 05-05-2011 #5
martin78 'e katılıyorum logo içindeki B D harflerinden oluşan logo şık olacak fakat mavi pembe olursa, birde dairesel yuvarlama yaptığın büyük dershane yazı fontu değişmeli vede biraz daha bold tercih edilirse, yazım altlarında kullanılan shadow effect' lerini bir daha gözden geçirirsen ........... bu benim şahsi görüşüm bunların dışında başarılı geldi bana
emeğine sağlık.....
Bu mesajdan alıntı yap

Arif ARINMIŞ(29)

Bilg. Teknikeri / Ankara

Alt 05-05-2011 #6
martin78 'e katılıyorum logo içindeki B D harflerinden oluşan logo şık olacak fakat mavi pembe olursa, birde dairesel yuvarlama yaptığın büyük dershane yazı fontu değişmeli vede biraz daha bold tercih edilirse, yazım altlarında kullanılan shadow effect' lerini bir daha gözden geçirirsen ........... bu benim şahsi görüşüm bunların dışında başarılı geldi bana
emeğine sağlık.....
Çok ısrar ettiniz Büyük Dershane - Katalog kapağı çalışması kızı pembe yapacağım artık :P
Teşekkür ederim. Logoda gerekli uygulamaları yapıp bir daha alıcı gözü ile bakayım Büyük Dershane - Katalog kapağı çalışması
Bu mesajdan alıntı yap
Murat VARDAR isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Murat VARDAR(46)

Hiç Biri / Bursa

Alt 05-05-2011 #7
benimki bir öneri sevgili arixira Büyük Dershane - Katalog kapağı çalışması bu arada mesaj kutunuz dolu benden söylemesi........
Bu mesajdan alıntı yap

Arif ARINMIŞ(29)

Bilg. Teknikeri / Ankara

Alt 05-05-2011 #8
benimki bir öneri sevgili arixira Büyük Dershane - Katalog kapağı çalışması bu arada mesaj kutunuz dolu benden söylemesi........
Sizin yapıcılığınızı biliyorum Murat bey. Yorumdan öte yardımcı olmak için tavsiyeleri yazmanızdan memnunum fazlası ile aynı martin gibi Büyük Dershane - Katalog kapağı çalışması Benim için tüm üyelerin yorumu önemlidir. Hepsine sonsuz teşekkürler.

kutumda büyük hissediyorum zaten :P
mesaj kutumu boşalttım
Bu mesajdan alıntı yap

Arif ARINMIŞ(29)

Bilg. Teknikeri / Ankara

Alt 09-05-2011 #9
Logo rengini pembe alternatifli yapmış bulunuyorum.
Bakalım geri dönüş ne olur.
bunlar da iç sayfa örneklerim
Bu mesajdan alıntı yap
sema1981 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sema1981

Hiç Biri / İstanbul

Alt 09-05-2011 #10
Çok güzel bir çalışma ellerinize sağlık umarım bende ilerde böyle güzel çalışmalar yapabilirimBüyük Dershane - Katalog kapağı çalışması
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları