Büyük Resim Bulma ?

Corel Draw - Büyük Resim Bulma ? Sponsorlu Bağlantılar Arkadaşlar bir beyaz eşya firmasında calışıyorum. Ayda bir cam için çalışma yapıyoruz. elbetteki çalışmayı biz ayarlayınca matbaa daha ucuza yapıyor işi. ben tasarımı hazılıyorum yalnız pixel bozulmasın diye ...

Büyük Resim Bulma ?
toy isimli Üye şimdilik offline konumundadır

toy

Hiç Biri / Adana

Dosya23

Büyük Resim Bulma ?

Alt 10-10-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar bir beyaz eşya firmasında calışıyorum. Ayda bir cam için çalışma yapıyoruz. elbetteki çalışmayı biz ayarlayınca matbaa daha ucuza yapıyor işi. ben tasarımı hazılıyorum yalnız pixel bozulmasın diye ürün görsellerinin büyük olanlarına ihtiyaç duyuyorum. cam ebat 5m*2.5m cama surekli aylık one way uygulayacağız.

ben bu beyaz eşya resimlerini nereden temin edebilirim. google amca gereğini yapmıyor. firmadan istesem 1 ay bekletiyor. bunun kolay bir yolu var mı. Tüm beyaz esya modellerinin resimlerini bulabileceğim bir mecra var mı?
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

denq3siz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

denq3siz

Yrd. Grafiker / Ankara

Alt 10-10-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Arkadaşım işine yarar mı bilmiyorum ama forumdan yararlandım, buyur :

Beyaz Eşya Fotoğrafları

Açılan sayfada aşağılara doğru inersen daha farklı fotoğrafları da göreceksin, kolay gelsin Büyük Resim Bulma ?
Bu mesajdan alıntı yap
creedwar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 10-10-2012 #3
Arkadaşım işine yarar mı bilmiyorum ama forumdan yararlandım, buyur :

Beyaz Eşya Fotoğrafları

Büyük Resim Bulma ?
Konu 2007 tarihli. yani miladını doldurmuş beyaz eşyaların vitrinde olması mantıksız gibi.

En iyi çözüm sattığınız ürünlerin merkezlerinden reklam için ayrılmış görselleri temin etmeniz.
Bu mesajdan alıntı yap
denq3siz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

denq3siz

Yrd. Grafiker / Ankara

Dosya16
Alt 10-10-2012 #4
Konu 2007 tarihli. yani miladını doldurmuş beyaz eşyaların vitrinde olması mantıksız gibi.

En iyi çözüm sattığınız ürünlerin merkezlerinden reklam için ayrılmış görselleri temin etmeniz.
Haklısınız ama şimdilik işine yarayan olursa diye söyledim Büyük Resim Bulma ? Olmadı alacak eline fotoğraf makinesini kendi sattığı ürünlerin hd kalitede fotoğrafını çekecek ve çalışmalarında kullanacak Büyük Resim Bulma ?
Bu mesajdan alıntı yap
toy isimli Üye şimdilik offline konumundadır

toy

Hiç Biri / Adana

Alt 16-10-2012 #5
ücretli bir sitede olsa olur böyle bir hizmet veren yer var mı?
Bu mesajdan alıntı yap
drawsever isimli Üye şimdilik offline konumundadır

drawsever(41)

Hiç Biri / Mersin

Alt 16-10-2012 #6
ücretli bir sitede olsa olur böyle bir hizmet veren yer var mı?
ücretli olarak hizmet veren birçok fotoğraf sitesi var ama bunlar sizin sattığınız ürünlerle aynı değil doğal olarak. yani sözgelimi beko bayisi iseniz, beko ürünlerinin fotoğrafları gereklidir, onların da her gün bir değişik modeli çıkar, rengi değişir vs. yani bu yöntemle istediğinizi elde etmeniz olanaksız. bayisi olduğunuz firmada ürünlerin büyük boy görselleri olabilir, eğer yoksa oturup fotoğrafları kendiniz çekmelisiniz ya da bir fotoğrafçıya çektirmelisiniz.
Bu mesajdan alıntı yap