bykus media freelance çalışan aramakta. - Türkiye Geneli

Sonuçlanan İlanlar - bykus media freelance çalışan aramakta. - Türkiye Geneli Sponsorlu Bağlantılar bykus media freelance çalışan aramakta. Şehir: İstanbul Aranan Şehir: Türkiye Geneli Program/Seviye: iyi derecede Çalışma Şartları: Serbest çalışan (Freelancer) İşle ilgili açıklama: BYKUS MEDİA Öncelikle merhaba biz bykus ...

dOERGRAPHİC isimli Üye şimdilik offline konumundadır

dOERGRAPHİC

Hiç Biri / İstanbul

Alt 03-02-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

bykus media freelance çalışan aramakta.

Aranan Şehir: Türkiye Geneli

Program/Seviye: iyi derecede

Çalışma Şartları: Serbest çalışan (Freelancer)

İşle ilgili açıklama: BYKUS MEDİA
Öncelikle merhaba biz bykus media olarak sosyal medya - matbaa ve bize baglı olan production şirketimiz gopcityle müzik işleri yapan bir firmayız. Kısaca Gopcity müzik dalında rap ağırlıklı olan bir yer olup single vb kayıtlarda almaktadır.Menajerlik içinde başvurabilirsiniz( sanatçılar ) gelelim bykus media'nın aradığı takım arkadaşlarına biz bykus media olarak ;

FOTOGRAFÇI : ( iç - dış mekan , ürün, manken ,studio vb çekimlerde kendıne güvenen)
GRAFİKER : ( yaptığı işlere güvenen tarzı ve farkı olan ayrıca 3d tasarımcıda aranmaktadır.)
SOSYAL MEDYA UZMANI : ( Sosyal medya benden sorulur dıyebılecek olan elimizdeki firmalara sosyal medyada bişeyler katabilecegine inanan arkadaşa )
WEB MASTER : ( Kurumsal site sosyal medya için facebook tasarımları vb. ayrıca
ActinScript 3 - Smartfox Server-Flex ( Flash tabanlı mümkün olan her türlü web servisi , uygulama ve oyunu geliştirebilen )
PHP & DATABASE UZMANI : ( WordPress tema ve eklentilerini kodlayacak & hedeflenen kullanıcılara dair özel verileri toplayan modüller geliştiricek )
ASP (Server tabanlı kompleks web uyguları geliştirbilen & css bilgisi ile şık siteler yapabilecek )

Şuan için bize gerekli olan takım arkadaşları bunlardır başka acıdan arkadaşa ıhtıyac duydugumuzda buradaki ilgiye göre bu konuyu güncelleriz bunun gibi bir çok sitedede haberimiz mevcuttur.

NOT 1 : Freelance olarak çalışcak arkadaşlar aramaktayız proje başına hak edilen ücreti alacaklarından yana güvenimizi kazanacaklardır böylelikle bizimle evinizden bile çalışma imkanınıza sahipsiniz...

NOT 2 : İşlerimizin yogunluğundan bir çok sitede verdiğimiz haber dolayısıyla çok cv geliyor ilk zamanlar vakit bulduğumuz için her birine tek tek bakıyorduk şuan bu mümkün degil ama bunun yüzünden yetekli olan arkadaşlarımızı kaybetmemek için yaptığı birden fazla işe bakmaktansa herkese uyacak bir proje başlattık bizim için web page (bu admın panellı olmalı ) logo ( 3d tasarıma daha cok ılgı gosterıyoruz ) yapabilecek arkadaşlar direk BYKUS MEDİA diye çalışmalar atarlarsa çok seviniriz.
YAPTIĞINIZ ÇALIŞMALARI : bize ********* ' atabilirsiniz

EVET BU İŞ SİZE UYUYORSA KOLLARINIZI SIVAYIP İŞE KOYULMANIN VAKTİ GELDİ..
SONUNA KADAR BUNU OKUYUP İLGİ GÖSTERDİĞİNİZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİZ
BYKUS MEDİA

E-posta: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 06-02-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları bykus media  freelance çalışan aramakta. - Türkiye Geneli - bykus media  freelance çalışan aramakta. - Türkiye Geneli ya da bykus media  freelance çalışan aramakta. - Türkiye Geneli da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | bykus media  freelance çalışan aramakta. - Türkiye Geneli İlan kapatmak!

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

srcncan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

srcncan

Grafiker / Sivas

Alt 06-02-2012 #3
Mail Olarak Dönüş Yaptım İlginize Tşkler...
oky1980 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

oky1980

Bilg. Teknikeri / Konya

Alt 06-02-2012 #4
Merhaba arkadaşlar.Kişisel görüşümü belirtmek istedim.Şöyleki, bu ilanı veren arkadaş o kadar uzun yazmışki adeta çok büyük bir firmanın ilanı gibi.Kıçı kırık ne yaptığını ve ne istediğini bilmeyen, bir internet sitesi bile olmayan, amacı size yaptıracağı referansları kendi yapmış gibi başkasına kakalayacak olan yavşak işverenlerden başka biri değildir.Hiçbir çalışma yollamayın.Tavsiyemdir.
Hugareva isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hugareva

Grafiker / Ankara

Alt 06-02-2012 #5
Merhaba arkadaşlar.Kişisel görüşümü belirtmek istedim.Şöyleki, bu ilanı veren arkadaş o kadar uzun yazmışki adeta çok büyük bir firmanın ilanı gibi.Kıçı kırık ne yaptığını ve ne istediğini bilmeyen, bir internet sitesi bile olmayan, amacı size yaptıracağı referansları kendi yapmış gibi başkasına kakalayacak olan yavşak işverenlerden başka biri değildir.Hiçbir çalışma yollamayın.Tavsiyemdir.
Aynen katılıyorum , yazının sonlarına doğru amacın ne olduğu beliriveriyor. Emek kaybı
dOERGRAPHİC isimli Üye şimdilik offline konumundadır

dOERGRAPHİC

Hiç Biri / İstanbul

Alt 10-02-2012 #6
saçma sapan yorum yapan arkadaşlara yazıyorum ben zaten grafikerim bykus media  freelance çalışan aramakta. - Türkiye Geneli siteyi tasarladım şuan kodlanıyor burayı kirlettiğiniz halde sadece bu siteden 25 iş başvurusu yapılmıştır hepsını tek tek okuyup inceledik gelen cvlerin ve en kısa zamanda dönülecektir lutfen umursamadıgımız sanmayın suan işlerin yogunlugu ve gorüşmelerle ugrasıyoruz sizinle en kısa sürece irtibate gecilcektir ve dedigimiz gibi freelance çalışılcak tabiki sizin yaptıklarınız şirketimizden cıkmış gibi olucak bunu kabul ederek bize başvuruyorsunuz zaten bizde emeginizin karşılığını verıcegiz yanı sizin yaptıklarınızı kendi yaptıgı göstericek düşüncesine kapılan arkadası anlamıyorum sen iş yerinde patronuna ben yaptım şirketin degil benım imzam mı olsun altında diceksin böle düşünen biri oldugun için eminim işsizsindir. neyse açıklama yaptım konu sapmasın diye sitemizde de bizimle çalışanların görebilecegi bir kısım yapıcagız oraya çalışmayla alakalı bilgileri koyucaz bizimle çalışan kişilerin yapmış oldugu her işi firmalara göstericegiz secilen kişi parasını alacaktır ve secılmeyen kişilerin calısmaların emegı içinde düşük miktarda ödeme yapılcaktır hiç ödeme yapmama durumu olmıcaktır.
Ultio isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Ultio

Magic & Mayhem

Eğitimci / Yurtdışı

Alt 11-11-2013 #7
Konu tarihinin geçmiş olması

Paylaşmış olduğunuz içeriğin tarih itibari ile çalışmaya müsait olmaması ve geriye dönüş yapılmadığından insiyatif olarak konu fazlalıklarını silmek sebebiyle konunuz tarafımdan kapatılmıştır.