c panel sorunu

Web Tasarımı - c panel sorunu ...

c panel sorunu
ferdelance isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ferdelance(37)

Hiç Biri / Yurtdışı

c panel sorunu

Alt 23-09-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar sitemi dreamwaver ile hazırladım AliEmre arkadaşımızın videolarından yararlanarak tabi kendisine teşekkür ederim buradan.Filezilla'dan siteyi ftp olarak yükledim fakat şuan ne yapmam gerektiğini bilmediğim için ana sayfayı adres çubuğuna yazınca siteye ulaşamıyorum. Ne yapmam konusunda bir fikri olan arkadaş var mı acaba?
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

ferdelance isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ferdelance(37)

Hiç Biri / Yurtdışı

Alt 23-09-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Arkadaşlar yaptım şahane oldu c panel sorunu şimdi benim gibi yapamayan arkadaşlarım için kısaca anlatayım:

Öncelikle sitemizi hazırlarken vermiş olduğumuz resimlerin adreslerini kontrol ediyoruz. images/resim1 şeklinde olması lazım ki sunucuya attığımızda sorun çıkarmasın. Filezilla ile sunucuya dosyaları gönderirken ana sayfada public_html diye bir klasör oluşturmamız gerekiyor. Ve bütün yapmış olduğumuz çalışmayı bu klasörün içine kopyalayıp bu klasörüde sunucumuza gönderiyoruz. Ve işlem tamam. Yapamayan arkadaşlar olursa bilgim yettikçe cevaplamaya çalışırım ben cevap veremez isem muhakkak bilen bir arkadaşım yardımcı olur zaten.
Bu mesajdan alıntı yap
pcfaresi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

pcfaresi

Grafiker / Ankara

Alt 29-09-2009 #3
çok güldüm ya c panel sorunu
Bu mesajdan alıntı yap
Ogre isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Ogre

Grafiker / Kocaeli

Alt 30-09-2009 #4
public_html zaten yoksa bu hostcunun sorunu senlik bir durum yokki bu cpanel'lerde , yanlış bilgi vermiyelim pleks panel kullanan arkadaslar httpdocs klasörüne aticaklar , ana dizinde yaptiginiz işlem ana dosya adı uzantisi .php yada .html olursa görüntü zaten sağlanir ,

iyi çalışmalar
Bu mesajdan alıntı yap
hokiri isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hokiri

Eğitimci / Yurtdışı

Alt 30-09-2009 #5
niye www dosyasina atsa olmuyormuc panel sorunu
birde pcfaresi niye o kadar guldun
Bu mesajdan alıntı yap