C Sharp'ta SQL Server da bulunan ürüne link verilmesi

Visual basic , Delphi , C , C++ - C Sharp'ta SQL Server da bulunan ürüne link verilmesi ...

laremmm34 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

laremmm34

Grafiker / İstanbul

Alt 18-06-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

merhaba,
arkadaşlar SQL Serverda bulunan ürünlere link vermek istiyorum.Fakat ne yaparsam yapayım.Malesef başarılı olamıyorum. Bilgisi olan arkadaşların yardımını rica ediyorum.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

ReBeLSouL isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ReBeLSouL

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Alt 18-06-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
sorunu biraz daha açarmısınız
Bu mesajdan alıntı yap
laremmm34 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

laremmm34

Grafiker / İstanbul

Alt 19-06-2012 #3
merhaba , ilginiz için teşekkür ederim.Sorunum şöyle esquelde veri tabanında ürünlerin tamamı var...Ayrıca urunler sayfasında 4 farklı kategori var. Bu 4 kategoride farklı ürünler var.Yeni çıkan 4 farklı ürün gibi.Ve ben o 4 ürüne link verip ürünlerin detay sayfasına gitmesini istiyorum.Fakat malesef başarılı olamıyrum.Link ne verirsem veriyim hata alıyorum.Umarım konuyu anlatabilmişimdir.
Bu mesajdan alıntı yap
cm1987 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cm1987

Grafiker / İstanbul

Alt 26-11-2015 #4
merhaba , ilginiz için teşekkür ederim.Sorunum şöyle esquelde veri tabanında ürünlerin tamamı var...Ayrıca urunler sayfasında 4 farklı kategori var. Bu 4 kategoride farklı ürünler var.Yeni çıkan 4 farklı ürün gibi.Ve ben o 4 ürüne link verip ürünlerin detay sayfasına gitmesini istiyorum.Fakat malesef başarılı olamıyrum.Link ne verirsem veriyim hata alıyorum.Umarım konuyu anlatabilmişimdir.
sql server da tablo ıcıne lınk eklenmıyor dıye bılırıyorum söyle yapsaydınız daha kolay olurudu vs bır datagridvıew yda dataset olusturuo sqlden verıyı cektıkten sonra datagrıdvıew ıcınde lınkınızı verebılırıdınız
Bu mesajdan alıntı yap