c++

Visual basic , Delphi , C , C++ - c++ ...

c++
betülk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

betülk

Forumdan Uzaklaştırıldı

c++

Alt 04-09-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba Bilg. Prog okudum bıttı c++ bılıyorum okulda ıken demolar hazırlamıstık ve su an datnet ogrenmek ıstıyorum sızce olabılır bı?vee datnet kursu nerde verdır?
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

OsmanGultepe isimli Üye şimdilik offline konumundadır

OsmanGultepe

Bilg. Teknikeri / Yozgat

Alt 15-10-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
datnet değil DotNet Dot nokta demekdir ve .Net manasına gelirc++ önce bunu öğrendik şimdi gelelim DotNet bir [COLOR="Red"]dil değil !Çatıdır![/COLOR] C++ biliyorum olayına;

C++ biliyorsun peki ne kadar biliyorsun? C++ güçlü ve devasa şahane bir dildir. Diyelimki yeterince biliyorsun. Ozaman

Java + C++ = C#.Net dilini öğren.

Nedir bu Sişarp(c#), C# Java ve C++ gibi güçlü dillerin birleşmesiyle onları örnek alarak çıkan bir dildir. Javayı bilen C++ ı bilen bir kişi C# da hiç zorluk çekmez.

[COLOR="Red"]Geri Dön DotNEt ÇAtısı Altında ZATEN C++ VARDIR.[/COLOR]

Visual C++ 2008 Express Edition

C++ dilini hiç görmedim hiç öğrenedim ama birgün oturup sırf zevk için bu dilide öğreneceğim.

/*Kurs diyorsun güzel diyorsunda biraz araştırsayda BilgeAdam a ulaşabilseydin c++

Eğitim Kurumu
Netron
BilgeAdam
Başarısoft
Edutime
Bilişim Eğitim

Webdeb inceleye bilirsin.

Not: kimseyede bu nasıl bunu ne yapmalıyım diye sorma soracaksanda Googleye sor taibki Programcı Olmak İstiyorsan.
Bu mesajdan alıntı yap
sevimsli isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sevimsli

Hiç Biri / Yurtdışı

Alt 08-01-2009 #3
" Java + C++ = C#.Net dilini öğren. " = Yanlış c#(Borland ve Microsoft lugatında) java * picsunkey * c * c++ * assembly * hexadecimal kod sisteminin borland ve microsoftun kendi yöntemleriyle birleşimidir.

Ayrıca .net dil değil markaların dilleri birleştirdiği yada kendi framework ve kurallarına göre ayarlama yapılmasını sağlayan bir birleştirici çatıdır.Yani C# dildir c#.net microsoft çatısı altında kendi kurallarıyla c# dilini kullan demektir.

c++ biliyorum ancak .net ne yalan söyleyeyim çok fazla derinlemesine bilmiyorum canım sıkıldıkça öğrenmek için bakıyorum; ama şunu çok ii biliyorum ve denedim c++ biliyosan visual studio c++.net ile istediğin piyasadaki program gibi ve piyasadaki web uygulamaları gibi uygulamalar yazabilirsin .Hatta sadece assembly biliyosan bile yazabiliyosun ki... Sadece öğrenmen gereken framework kalıpları ; c++ .net içerisinde kullanılıyor. Ama şuda bi gerçek piyasada yapılmış olan uygulamaları saymazsak .net kullanım sınırları nelerdir ? Mobile uygulamalara katkısı , oyun için çıkartmış oldukları shareware.net çatısının durumu yada içeriği konusunda hiçbir fikrim henüz yok , bu yüzden sadece piyasada ne yapılıyosa normal de c++ bilen .nette piyasal uygulamalar yazabildiğini gördüm .net çatısı altında benim bildiğim sadece 40 farklı dil kullanılabiliyor bi rivayette 75 dili desteklediği .Rivayetler sürüyor...

Osman arkadaşım hiç kusura bakma ben taa c ve c++ dönemlerinden gelmeyim . C++ şimdiki gibi görsel hazır kalıplı ara programlama dillerine hiç benzemez . C++ öle bigün oturupta öğrenilecek bir dil değildir.O dili öğrenmek için kaç fırın ekmek yenildiğini 3d oyun motoru ,fifa gibi oyunlar yazan adamlara ve yapay zeka ile uğraşan insanlara sor . Bunu da sen inceleseydin bilirdin.Adını bile duymadığın belli...Yada kulaktan dolma öle yazıyosun.
Bu mesajdan alıntı yap

Kapat
Şifremi Unuttum?