C4d animasyon bilen freelancer aranıyor - Türkiye Geneli

Sonuçlanan İlanlar - C4d animasyon bilen freelancer aranıyor - Türkiye Geneli ...

budweiserturk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

budweiserturk(34)

Grafiker / İzmir

Alt 25-03-2014 #1
Sponsorlu Bağlantılar

İlan sonuçlanmıştır.
C4d animasyon bilen freelancer aranıyor

Aranan Şehir: Türkiye Geneli

Program/Seviye: cinema4d
after effects

Çalışma Şartları: Serbest çalışan (Freelancer)

İşle ilgili açıklama: hazırlamış olduğum C4d animasyonu istediğim revizeyi yapıp sorunsuz HD render alabilicek arkadaş arıyorum çok fazla sürem yok. 2-3 gün içinde bitmesi lazım. programa hakim biri için çok kolay olacağından eminim 200 TL bütçesi var.ilgilenenler msj atsın
Acil ulaşın

E-posta: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 25-03-2014 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

C4d animasyon bilen freelancer aranıyor - Türkiye GeneliC4d animasyon bilen freelancer aranıyor - Türkiye GeneliC4d animasyon bilen freelancer aranıyor - Türkiye GeneliC4d animasyon bilen freelancer aranıyor - Türkiye Geneli

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

halil korkmazer isimli Üye şimdilik offline konumundadır

halil korkmazer

Grafiker / Balıkesir

Alt 25-03-2014 #3
Mail atıldı bilginize
budweiserturk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

budweiserturk(34)

Grafiker / İzmir

Alt 25-03-2014 #4
konuyla ilgili bir arkadaş ilgileniyor tüm mail atan arkadaşlara teşekkür ederim
Ultio isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Ultio

Magic & Mayhem

Eğitimci / Yurtdışı

Alt 26-03-2014 #5
Hayırlısı olsun.