cafe afiş tasarım hakkında

Afiş Tasarımı - cafe afiş tasarım hakkında Sponsorlu Bağlantılar Herkese slm arkadaşlar işe başlayalı bir hafta oldu ve benden böyle bir tasarım yapmam istendi bu eski afiş cafe için ne tür bir çalışma yapabilirim yardım ederseniz inan ...

AyBuke_35 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

AyBuke_35

Forumdan Uzaklaştırıldı

Grafiker / İzmir

Alt 18-09-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Herkese slm arkadaşlar işe başlayalı bir hafta oldu ve benden böyle bir tasarım yapmam istendi bu eski afiş cafe için ne tür bir çalışma yapabilirim yardım ederseniz inan ki çok sevineceğim tıkandım kaldım :S

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 18-09-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Herkese slm arkadaşlar işe başlayalı bir hafta oldu ve benden böyle bir tasarım yapmam istendi bu eski afiş cafe için ne tür bir çalışma yapabilirim yardım ederseniz inan ki çok sevineceğim tıkandım kaldım :S
Öncelikle işe başlayalı bir hafta olduysa tıkanmış değil ne yapacağınızı bilmiyorsunuz. Bu konuda anlaşalım.

Daha sonrasında ise kesinlikle yukarıda ki görünen örnekte ki gibi bir çalışma yapmayınız. Müşterinizin zevkine ters düşmeyen ve grafik tasarım kurallarına aykırı olmayan bir tasarımla ortak bir yolu bulmak zorundasınız.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
Selim MERCANO isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Selim MERCANO(38)

Grafiker / İstanbul

Alt 18-09-2008 #3
afişten ziyade fiyat listesi olur bundan arkadasım.. afiş yapıcaksan fiyatlardan uzak durmalısın ..yada afişden vaz geçip fiyat listesi yapıcaksan bölümler arası resimlerle yeni bir liste yapabilirsin... salatalar icin salata resmi.. içecekler bölümünü için cola resmi gibi bir çalışma yaparsan daha sonrasında daha tatminkâr yorum yapabiliriz sadece söyleye bilcegim hayal gücünü takip et birseyler cıkart üstünden yorumlayalım.. kolay gelsin.
Bu mesajdan alıntı yap
slmmm isimli Üye şimdilik offline konumundadır

slmmm(30)

Yrd. Grafiker / İstanbul

Alt 18-09-2008 #4
çooooook karışık olmuş ya bakarken başım ağrıdı bence olmamış sade çalışma yap tasarıma baktıkça gözlerim yoruldu
Bu mesajdan alıntı yap

AyBuke_35

Forumdan Uzaklaştırıldı

Grafiker / İzmir

Alt 18-09-2008 #5
çooooook karışık olmuş ya bakarken başım ağrıdı bence olmamış sade çalışma yap tasarıma baktıkça gözlerim yoruldu
işde onu anlatmya çalışıyorum yha bunu eskiden böyle yapmışlar adamlar benden mükemmel bir çalışma bekliyor yemekler ayrı bir sayfada içecekler ayrı bir sayfada olsun dio bende corelden almayıyom açıkcası yardımlarınızı bekliyorum
Bu mesajdan alıntı yap

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 18-09-2008 #6
işde onu anlatmya çalışıyorum yha bunu eskiden böyle yapmışlar adamlar benden mükemmel bir çalışma bekliyor yemekler ayrı bir sayfada içecekler ayrı bir sayfada olsun dio bende corelden almayıyom açıkcası yardımlarınızı bekliyorum
Peki hangi programdan anlıyorsunuz?

Bu mesajdan alıntı yap
tirEdsOuL isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tirEdsOuL

Grafiker / Düzce

Alt 18-09-2008 #7
biz sana sıfırdan bişey yapman için bilgiler veremeyiz şunu şöle yap bunu böle yap gibisinden.. forumda onlarca örnek var bu türden, vaktini ayir hepsini teker teker incele, yapilan yorumlara bak.. en son sen kendin birşey yapip buraya koy ki, bizde ona göre nelerin doğru olup olmadiğini tartişalim.. ayrica corel'de yapmak zorunda değilsin, hangi programdan anliyorsan ondan yapacaksin.. yok hiçbirinden anlamiyorsan programlarin, o zaman bireysel destek alacaksin arkadaşim.. kolay gelsin..
Bu mesajdan alıntı yap
ZUCKER isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ZUCKER

Grafiker / Samsun

Alt 18-09-2008 #8
bu saate kadar yapılan yorumlar seni hala yönlendirememiş ve hala birileri bişey desinde yapim diye bekliyosan bundan sonrada bişey yapamazsın...konuyu açalı bihayli olmuş ama sen hala bi çalışma yapıp bunu yaptım arkadaşlar gerisini beraber halladelim demiyosun...bi fiyat listesi koymuşsun karşımıza buna bakarak bizden yardım istiyosun..ortada senin emek harcadığın yada tıkandığın biyer yokki neye nasıl yardım etmemizi bekliyosun...yap bi çalışma yolla bakalım...renklerine...fontuna...görsellerine...vs ...vs...sana yardım edelim bizde...hadi kolay gelsin...
Bu mesajdan alıntı yap

AyBuke_35

Forumdan Uzaklaştırıldı

Grafiker / İzmir

Alt 18-09-2008 #9
biz sana sıfırdan bişey yapman için bilgiler veremeyiz şunu şöle yap bunu böle yap gibisinden.. forumda onlarca örnek var bu türden, vaktini ayir hepsini teker teker incele, yapilan yorumlara bak.. en son sen kendin birşey yapip buraya koy ki, bizde ona göre nelerin doğru olup olmadiğini tartişalim.. ayrica corel'de yapmak zorunda değilsin, hangi programdan anliyorsan ondan yapacaksin.. yok hiçbirinden anlamiyorsan programlarin, o zaman bireysel destek alacaksin arkadaşim.. kolay gelsin..

:S coreli biliyorum ama sizler kadar iyi deilim fhotopdan biraz anlıyorum aslında staj dayım daha ama destek alabilecegim biri yok oyüzden destek olarak bu siteyi öneren birisi oldu
Bu mesajdan alıntı yap

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 18-09-2008 #10
:S coreli biliyorum ama sizler kadar iyi deilim fhotopdan biraz anlıyorum aslında staj dayım daha ama destek alabilecegim biri yok oyüzden destek olarak bu siteyi öneren birisi oldu
cafe afiş tasarım hakkında Yalnız şöyle bir sorunumuz var. Tasarım programda yapılmaz. İlk başta kafanızda tasarlarsınız. Programlar ise bu tasarladığını konularız görsele dönüştürür.

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
afiş, cafe, hakkında, tasarım