caf'e d-altınkale'm menü brosür calısması

Kitap kapağı, broşür, menü vb. - caf'e d-altınkale'm menü brosür calısması Sponsorlu Bağlantılar...

Erkan ERGEN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Erkan ERGEN

Özel

Grafiker / Karabük

Alt 12-04-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

ZxxxE isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ZxxxE

Hiç Biri / Ankara

Alt 12-04-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Çok emek çekilmiş belli bakarken bile gözlerim yoruldu hata varmı bilmiyorum varsa da eline sağlık ...
Bu mesajdan alıntı yap
Value isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Value

Hiç Biri / İstanbul

Alt 12-04-2012 #3
Şu kırmızı & sarı kombinasyonuna hastayım, tasarımı korkunç yapıyor (şahsi fikrim)
Neyse ki maviler biraz renk katmış.. Daha fazla kullanabilirdin caf'e d-altınkale'm menü brosür calısması

Emek verilmiş evet, eline sağlık..
Bu mesajdan alıntı yap
Soner DİLEK isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Soner DİLEK(33)

Grafiker / Karaman

Alt 12-04-2012 #4
annah kütüphanede kitap okur gibi caf'e d-altınkale'm menü brosür calısması üstad emeğine sağlık çook kalabalık ama altından başarıyla kalkındıgına inandıgım bir çalışma olmuş. insafsız müşteri bu kadar bilgiyi tek çatı altında toplatmış caf'e d-altınkale'm menü brosür calısması
Bu mesajdan alıntı yap

Erkan ERGEN

Özel

Grafiker / Karabük

Alt 12-04-2012 #5
Şu kırmızı & sarı kombinasyonuna hastayım, tasarımı korkunç yapıyor (şahsi fikrim)
Neyse ki maviler biraz renk katmış.. Daha fazla kullanabilirdin caf'e d-altınkale'm menü brosür calısması

Emek verilmiş evet, eline sağlık..
Value bilirsin mavinin hastasiyim ama o mavileri bile zorla soktumcaf'e d-altınkale'm menü brosür calısması müşterinin talebi böyle olunca fırından en makul halini cıkarmaya calıstım. caf'e d-altınkale'm menü brosür calısması
Bu mesajdan alıntı yap

Erkan ERGEN

Özel

Grafiker / Karabük

Alt 12-04-2012 #6
annah kütüphanede kitap okur gibi caf'e d-altınkale'm menü brosür calısması üstad emeğine sağlık çook kalabalık ama altından başarıyla kalkındıgına inandıgım bir çalışma olmuş. insafsız müşteri bu kadar bilgiyi tek çatı altında toplatmış caf'e d-altınkale'm menü brosür calısması
Aynen sonerim. 7 exel sayfasini 2 kırıma resimleriyle ve menü formatlı koymak yerine katalog yap deseler daha iyiydi caf'e d-altınkale'm menü brosür calısması
Bu mesajdan alıntı yap
Value isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Value

Hiç Biri / İstanbul

Alt 12-04-2012 #7
Value bilirsin mavinin hastasiyim ama o mavileri bile zorla soktumcaf'e d-altınkale'm menü brosür calısması müşterinin talebi böyle olunca fırından en makul halini cıkarmaya calıstım. caf'e d-altınkale'm menü brosür calısması
Mavi seçimi çok yerinde olmuş, tasarımı bir nebze de olsa kurtarmış :wink:
Her tasarımcının dikkat etmesi gereken bir ayrıntı, tasarımı müşteriye bırakmamak..

Çalışmalarını keyifle takip ediyorum...
Bu mesajdan alıntı yap