Cafe Diva Menü Çalışması

Kitap kapağı, broşür, menü vb. - Cafe Diva Menü Çalışması Sponsorlu Bağlantılar Eleştiri ve görüşleri bekliyorum :angel:...

Cafe Diva Menü Çalışması
Hasan ÇELİK isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hasan ÇELİK(29)

Grafiker / Bolu

Cafe Diva Menü Çalışması

Alt 21-04-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Cafe Diva Menü Çalışması

Eleştiri ve görüşleri bekliyorum :angel:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Arif ARINMIŞ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Arif ARINMIŞ(29)

Bilg. Teknikeri / Ankara

Alt 21-04-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Tasarım oldukça hoş.
tahminime göre otantik bir mekân olduğu için koyu renkler ile çalışılmış.
kumpirlerin zemini neden koyu?
"siz yasamın değerini biliyorsunuz; biz sizin" burada bir anlam kayması var gibi (artı ş harfi s olarak görünüyor)

" siz yaşamın; biz sizin değerinizi biliyoruz " ya da " siz yaşamın biz ise sizin değerinizi biliyoruz " olabilir. denemek lazım.

genel olarak a kalite bir menü çalışması bence. eline sağlık
Bu mesajdan alıntı yap

Hasan ÇELİK(29)

Grafiker / Bolu

Alt 21-04-2011 #3
Öncelikle teşekkürler arixira eleştiri için. Evet tahmin ettiğin gibi otantik bir mekan. ş harfi gözümden kaçmış çok iyi oldu eleştirinin yararlarını alıyorum Cafe Diva Menü Çalışması "siz yaşamın değerini biliyorsunuz; biz sizin" benim bulduğum bir slogan değil bana göre de anlam kayması var gerçekten söyledim de bu olayı yalnız müşteri her zaman haklı politikası ile karşılaştım Cafe Diva Menü Çalışması Kumpirler de ise farklı olsun dedi müşterim bende zıt renkler kullandım fakat biraz kötü olmuş sanırım... Cafe Diva Menü Çalışması
Teşekkürler yorumun için
Bu mesajdan alıntı yap
Graphid isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Graphid

Yrd. Grafiker / İstanbul

Alt 21-04-2011 #4
Güzel çalışma.. Dolu dolu bir menü olmuş.. Müşterinin kumpir zemini farklı bir renk istemesi tuhaf olmuş ama müşteri daima haklıdır.. Ellerine sağlık.
Bu mesajdan alıntı yap

Hasan ÇELİK(29)

Grafiker / Bolu

Alt 22-04-2011 #5
Müşteri kendine özel kumpir hazırlıyormuş diva kumpir olarak Cafe Diva Menü Çalışması menüden ayırmamı istedi göze ilk o çarpsın dendi fakat istenileni veremedim sanırım Cafe Diva Menü Çalışması

Teşekkürler yorum için Graphid
Bu mesajdan alıntı yap