Cafe Lunchin | Logo ve Kartvizit

Logo Tasarımları - Cafe Lunchin | Logo ve Kartvizit Sponsorlu Bağlantılar Selamlar arkadaşlar, aşağıda bugün başlayıp Cafe Lunchin için yaptığım 3 ayrı logo ve bunlara ait kartvizit çeşitleri bulunuyor, yorum, eleştiri ve görüşlerinizi esirgemezseniz sevinirim... Bu arada kart üzerinde ...

erdemirs isimli Üye şimdilik offline konumundadır

erdemirs(33)

Grafiker / İstanbul

Alt 26-08-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Selamlar arkadaşlar, aşağıda bugün başlayıp Cafe Lunchin için yaptığım 3 ayrı logo ve bunlara ait kartvizit çeşitleri bulunuyor, yorum, eleştiri ve görüşlerinizi esirgemezseniz sevinirim...

Bu arada kart üzerinde bulunan domain ve emailler aktif veya gerçek değiller, bu yüzden silme ihtiyacı hissetmedim, bilginize...

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

aiDesign isimli Üye şimdilik offline konumundadır

aiDesign(35)

Grafiker / İstanbul

Alt 26-08-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
1 ve 3 güzel LAKİİN Cafe Lunchin | Logo ve Kartvizit
1 deki logoya ait bir tasarım olmamış dostum.. 1 deki logo daha bi atraksiyon istiyo daha bi kıpır kıpır olmalı bence çalışması.. 3 e dicek bişeyim yok Cafe Lunchin | Logo ve Kartvizit
eline sağlık
Bu mesajdan alıntı yap

erdemirs(33)

Grafiker / İstanbul

Alt 26-08-2008 #3
1 ve 3 güzel LAKİİN Cafe Lunchin | Logo ve Kartvizit
1 deki logoya ait bir tasarım olmamış dostum.. 1 deki logo daha bi atraksiyon istiyo daha bi kıpır kıpır olmalı bence çalışması.. 3 e dicek bişeyim yok Cafe Lunchin | Logo ve Kartvizit
eline sağlık
eyvallah dostum, elbet değerlenidireceğim yorumunu, 1 e birşeyler daha yapalım madem, başka bir alternatifimiz daha olsun...

sende 2.yi pek beğenmedin demek, kimse gösterdiysem 2.yi es geçiyor, ben beğenmiştim be Cafe Lunchin | Logo ve Kartvizit Cafe Lunchin | Logo ve Kartvizit
Bu mesajdan alıntı yap
mine48 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mine48

Grafiker / Muğla

Alt 26-08-2008 #4
ben 3 daha çok beğendim(1defena deil ama 3) eline sağlık
Bu mesajdan alıntı yap

erdemirs(33)

Grafiker / İstanbul

Alt 26-08-2008 #5
ben 3 daha çok beğendim(1defena deil ama 3) eline sağlık
teşekkür ederim efendim Cafe Lunchin | Logo ve Kartvizit
Bu mesajdan alıntı yap
Kıvanç Engel isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Kıvanç Engel(35)

Grafiker

Alt 26-08-2008 #6
şiddetle 1 numarayı seçiyorum ismin puntosunu küçültüp kullanırsan tek geçerim eline sağlık arkadaşım çok güzel hakkaten 1 numara ok
Bu mesajdan alıntı yap

erdemirs(33)

Grafiker / İstanbul

Alt 26-08-2008 #7
şiddetle 1 numarayı seçiyorum ismin puntosunu küçültüp kullanırsan tek geçerim eline sağlık arkadaşım çok güzel hakkaten 1 numara ok
teşekkür ederim, aslında o ismin puntosu sanıyorum orayı doldurayım diye öle kasmışım, haklı olabilirsin bu konuda, küçültmek gerek gibi, tekrar sağol güzel yorumun için..
Bu mesajdan alıntı yap
Büşra Giritoğlu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Büşra Giritoğlu(28)

Grafiker / İstanbul

Alt 26-08-2008 #8
kesinlikle 1 numara daha uygun.3numara çok ağır durdu sanki bir banka kartviziti gibi logodaki x içindekileri saymazsak çok ağır durmuş 2hiç uygun değil o yüzden 1.
Bu mesajdan alıntı yap

erdemirs(33)

Grafiker / İstanbul

Alt 26-08-2008 #9
kesinlikle 1 numara daha uygun.3numara çok ağır durdu sanki bir banka kartviziti gibi logodaki x içindekileri saymazsak çok ağır durmuş 2hiç uygun değil o yüzden 1.
ya aslında olay biraz gizemli, ben logo falan yaptım ama, henüz ne mekanı gördüm, ne nasıl bir kitleye hitap ediyorlar onu biliyorum, bu yüzden de aslında 3 farklı çizgide ilerledim.. yakın bir zamanda gidip bakmam lazım mekana ve kitlesin ve işlerine.. bunlarıda yolladığımda en azından onlar da kimliğine göre birini seçecekler.. mesela plaza daki bir cafe ise ve beyaz yakalılara hitab ediyorsa bence 2.si Cafe Lunchin | Logo ve Kartvizit güzel renkli bir cafe ise, 1.si .. 3.ye tam kılıf uyduramadım şimdi hehe..
Bu mesajdan alıntı yap
burcuozenxx isimli Üye şimdilik offline konumundadır

burcuozenxx

Grafiker / İstanbul

Alt 26-08-2008 #10
1. ve 3. arkadaşım diyicek bişi yok Cafe Lunchin | Logo ve Kartvizit Bide senden kırmızımı çalışmanı istediler özellikle ??
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
cafe, kartvizit, logo, lunchin