Cafe Mango Menü (Aynı zamanda servis altlığı)

Kitap kapağı, broşür, menü vb. - Cafe Mango Menü (Aynı zamanda servis altlığı) Sponsorlu Bağlantılar Menünün ön tarafı.. (32x48 cm) Masalarda duruyor, Tamamı PVC Kaplı olduğundan sipariş alıntıktan sonra servis açmak için ters çevriliyor... Ve bude menünün Arka Tarafı.. Amerikan servis için düşündüm.. ...

Onur KARADAĞLI isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Onur KARADAĞLI(34)

Grafiker / İzmir

Alt 16-05-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Menünün ön tarafı.. (32x48 cm) Masalarda duruyor, Tamamı PVC Kaplı olduğundan sipariş alıntıktan sonra servis açmak için ters çevriliyor...

Ve bude menünün Arka Tarafı.. Amerikan servis için düşündüm.. PCV kaplı olduğundan servis altı olarak kullanılıyor.

Not: çalışmaları 1. 2. diye ayırmayın.. Ön ve Arka onlar işin espirisi burda zaten. =)
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

crazyglad isimli Üye şimdilik offline konumundadır

crazyglad

Grafiker / İstanbul

Alt 16-05-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Fikir çok güzel ikinci çalışmadaki tabakların biberin yerini belirtmiş olman çok cazip bir görüntü oluşturmuş bence
Eline sağlık çok hoş
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 16-05-2009 #3
Gerçekten fikir ve çalışma çok güzel elinize sağlık.Yanlız 1. çalışmada Başlıklar değilde açıklamalar beyaz olsa daha iyi olmazmıydı acaba.Turuncu kısımdaki siyahlar zor okunabilir.Elinize sağlık
Bu mesajdan alıntı yap
creedwar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 16-05-2009 #4
Güzel fikir ama ben olsam şaşırtmak için gerçek ve iyi kalitede çatal kaşık ve tabak kullanırdımCafe Mango Menü (Aynı zamanda servis altlığı) Floral ve renkler güzel oturmuş...Tebrik ederim onur
Bu mesajdan alıntı yap
ozlem_acikgoz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ozlem_acikgoz(36)

Grafiker / Antalya

Alt 16-05-2009 #5
çok beğendim.tebrik ederim..
Bu mesajdan alıntı yap
Onur KARADAĞLI isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Onur KARADAĞLI(34)

Grafiker / İzmir

Alt 16-05-2009 #6
Teşekkür ederim arkdaşlar..

Gerçekten fikir ve çalışma çok güzel elinize sağlık.Yanlız 1. çalışmada Başlıklar değilde açıklamalar beyaz olsa daha iyi olmazmıydı acaba.Turuncu kısımdaki siyahlar zor okunabilir.Elinize sağlık
Baskı dijital yapıldı oldukca parlak basıldı ve üzerine gelen PVC iyice parlattı.. O yüzden okuma zorluğu yaşanmadı.. Cafe Mango Menü (Aynı zamanda servis altlığı)

Güzel fikir ama ben olsam şaşırtmak için gerçek ve iyi kalitede çatal kaşık ve tabak kullanırdımCafe Mango Menü (Aynı zamanda servis altlığı) Floral ve renkler güzel oturmuş...Tebrik ederim onur
İşte aynı şehrin suyunu içince aynı mantaliteyi nasılda buluyoruz.. Cafe Mango Menü (Aynı zamanda servis altlığı) ama maalesef müşteri istemedi, sebep maliyetti resim çekimleri için extra maliyet dediğimde başka bişi bulsen bu işe dedi.. ve sonuç Cafe Mango Menü (Aynı zamanda servis altlığı)

Not: çalışmaları 1. 2. diye ayırmayın.. Ön ve Arka onlar işin espirisi burda zaten. =)
Bu mesajdan alıntı yap
mawi06 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mawi06

Grafiker / Ankara

Alt 16-05-2009 #7
güzel bir çalışma ellerine sağlık
yalnız menü listesindeki yazılara beyaz kontur atmışsın gibi geldi bana
gerek yok onlara
Bu mesajdan alıntı yap
grafikçe_ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafikçe_

Eğitimci / Eskişehir

Alt 16-05-2009 #8
çok amaçlı menü tasarımı olmuşCafe Mango Menü (Aynı zamanda servis altlığı)biz de bunu ambalaj da uyguluyoruz şu an o geldi aklıma..biber tuz yeri için yapılan espiri de güzel olmuş..Cafe Mango nun gölgesi gözü yoruo biraz..emeğinize sağlık..
Bu mesajdan alıntı yap
namasteeee isimli Üye şimdilik offline konumundadır

namasteeee

Hiç Biri / İstanbul

Alt 16-05-2009 #9
Merhaba çok hoş olmuş çalışman

Gördüğüm bazı şeyler var;
Ön tarafta her kaide için (şeffaf olduğu için) alt desenlere kırılmalar verseydin
bence gerçek gibi dururdu sanki şeffaf kaideler.

Arka tarafta Cafe Mango yazısının arkadan ışık vurduğu halde,
içinin beyazı çok açık duruyor.
Birde (g) harfinin gölgesini içe gömmüşsün o da iyi durmuyor

benim gördüğüm bukadar.
Bu mesajdan alıntı yap
Nihat BAYSAL isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Nihat BAYSAL(46)

Hiç Biri / Elazığ

Alt 16-05-2009 #10
Cafe Mango gölgesine ben de takıldım.Renk olarak mavi ve turuncu olsaydı daha mı güzel olurdu acaba?
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları