Cafe Menü Çalışması

Kitap kapağı, broşür, menü vb. - Cafe Menü Çalışması ...

Cafe Menü Çalışması
nuray1971 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

nuray1971(46)

Grafiker / Adana

Cafe Menü Çalışması

Alt 24-12-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar bir cafe için hazırlanmış menü çalışması.

Cafe Menü Çalışması

Cafe Menü Çalışması
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

the_one isimli Üye şimdilik offline konumundadır

the_one

Hiç Biri / İstanbul

Alt 24-12-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
İlk bakışta gözüme çarpan görsellerin biraz karanlık görünmesi oldu.Üstelik düz siyah bir zeminle birlikte kullanılmış.
Bazı fotoğrafların çok küçük boyutlarda olması çalışmada "kalabalık" bir etki bırakabilir.
İyi çalışamalar.
Bu mesajdan alıntı yap

nuray1971(46)

Grafiker / Adana

Alt 25-12-2008 #3
İlk bakışta gözüme çarpan görsellerin biraz karanlık görünmesi oldu.Üstelik düz siyah bir zeminle birlikte kullanılmış.
Bazı fotoğrafların çok küçük boyutlarda olması çalışmada "kalabalık" bir etki bırakabilir.
İyi çalışamalar.
Yorumlarınız için teşekkür ederim. Siyah zeminde fotoğraf kullanmayı seviyorum. Bence ürünü direk ortaya çıkartıyor. Baskıda fotoğrafların renklerini dahada açmıştım.
Bu mesajdan alıntı yap
émmst isimli Üye şimdilik offline konumundadır

émmst(31)

Grafiker / İstanbul

Alt 25-12-2008 #4
siyah zemin üzerinde ürün kullanmayı seviyorsunuz ozaman decupelerinize cok daha özen göstermeli ve görsel bitimlerine geçiş vermelisiniz.. Bazı yerlerde çok göze batan decupe hataları var.. birde logo hoşuma gitmedi cafenin adını okuyamadım bile..Paylaştıgın için saoL.
Bu mesajdan alıntı yap
cuneytgurler isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cuneytgurler

Grafiker / İstanbul

Alt 25-12-2008 #5
Tasarımda önemli olan kilit unsurlar vardır renk kullanımı tipografi simetri obje büyüklüklükleri alan kullanımları bunlar önemli unsurlardır çalışmayı gösterende bunlardır.
Ben tipografi üzerine gitmenizi öneriyorum serbest çalışmalar yapmalısınız gereksiz efect kullanımlarından kaçınmalısınız çalışmanızı kaliteden uzaklaştırır(gradientler, shadowlar falan) yapmış olduğunuz denemeler verdiğiniz emeğin sonucu olarak çalışmanıza yansıyacaktır ne kadar çok deneme o kadar gelişme kaydettirir.
Saygılar kolay gelsin.
Bu mesajdan alıntı yap
MiRaY GÜÇLÜ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

MiRaY GÜÇLÜ(29)

Grafiker / İzmir

Alt 25-12-2008 #6
çookk sıradan duruyorr bencee klişeleşmişş bir tasarım olmuşş arkadaşım..
Bu mesajdan alıntı yap

nuray1971(46)

Grafiker / Adana

Alt 25-12-2008 #7
Arkadaşlar hepinize teşekkürler.
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
cafe, calismasi, menu