Cafe Menü Nasıl yapılır?

Kitap kapağı, broşür, menü vb. - Cafe Menü Nasıl yapılır? ...

Cafe Menü Nasıl yapılır?
sponkebob isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sponkebob

Eğitimci / Zonguldak

Dosya23

Cafe Menü Nasıl yapılır?

Alt 31-03-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

arkadaslar ben öğretmenim. bilgisayardan da anlarım biraz. bi arkadasım cafesine menü yapmamı rica etti ama ben hangi programla calışsam karar veremedim. dolasırken nette bu konu için sizin siteyi gördüm güzel calışmalar var.

Merak ettiği hangi programla calışıyosunuz siz, ya da sablon halinde olan pbenim ricam iserogramlar var mı? ya da benimle sablonunu paylasacak bi arkadas olursa gercekten cok mutlu olurum. içiniz rahat olabilir baska bi yerde kesinlikle göremezsiniz. şimdiden tşk ederim.:angel:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

efoja isimli Üye şimdilik offline konumundadır

efoja(37)

Grafiker / İstanbul

Alt 31-03-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Hocam o menü eninde sonunda basılacak... Bastıracağı yerin illa ki grafikeri de olacak... O yapsa tam süper olur.
Bu mesajdan alıntı yap
muss isimli Üye şimdilik offline konumundadır

muss

Grafiker / İstanbul

Alt 01-04-2011 #3
Hocam o menü eninde sonunda basılacak... Bastıracağı yerin illa ki grafikeri de olacak... O yapsa tam süper olur.

Haklı hocam
Bu mesajdan alıntı yap
Arif ARINMIŞ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Arif ARINMIŞ(29)

Bilg. Teknikeri / Ankara

Alt 01-04-2011 #4
Bir eğitimci olarak size yakıştıramıyorum. Bu şu işe dönüyor. Ben kursa gideyim ama ilkokul mezunu olmama ramen öğretmenlik yapmaya soyunayım.

Bu iş ile amatör olarak ilgileniyor ve programları biraz biliyor ve ticari amaç gütmüyor olsanız; bi nebze anlayışlı olunabilir.

ancak "bilgisayardan da anlarım BİRAZ" diyerek; bize, bu forumda bu işten ekmek kazanan insanlara bir saygısızlık yaptığınız düşüncesindeyim. Şöyle bir kanı çıkıyor. Bilgisayardan BİRAZ anlayan herkes (programları iyi bilmesine gerek olmayan, paint'i yeni sökmüş olan, yeteneği olmayan, aman bu logo ne ki iki dakkada yaparım diyen(örn. sabancı logosu), bu işi elinin kiri sayıp; meslek gruplarına dahil etmeye dahi gerek duymayan vb. bilimum aşağılayıcı düşünceye sahip olan)
yapabilir yani?

Lütfen
. . .
Bu mesajdan alıntı yap
bygrafikir isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bygrafikir

Grafiker / Ankara

Alt 01-04-2011 #5
Bir eğitimci olarak size yakıştıramıyorum. Bu şu işe dönüyor. Ben kursa gideyim ama ilkokul mezunu olmama ramen öğretmenlik yapmaya soyunayım.

Bu iş ile amatör olarak ilgileniyor ve programları biraz biliyor ve ticari amaç gütmüyor olsanız; bi nebze anlayışlı olunabilir.

ancak "bilgisayardan da anlarım BİRAZ" diyerek; bize, bu forumda bu işten ekmek kazanan insanlara bir saygısızlık yaptığınız düşüncesindeyim. Şöyle bir kanı çıkıyor. Bilgisayardan BİRAZ anlayan herkes (programları iyi bilmesine gerek olmayan, paint'i yeni sökmüş olan, yeteneği olmayan, aman bu logo ne ki iki dakkada yaparım diyen(örn. sabancı logosu), bu işi elinin kiri sayıp; meslek gruplarına dahil etmeye dahi gerek duymayan vb. bilimum aşağılayıcı düşünceye sahip olan)
yapabilir yani?

Lütfen
. . .
arkadaşımız çok haklı hocam biraz mesleğe ve emeğe saygı...
Bu mesajdan alıntı yap
Nihat BAYSAL isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Nihat BAYSAL(46)

Hiç Biri / Elazığ

Alt 01-04-2011 #6

yapabilir yani?

Lütfen
. . .
İlave olarak

Her program kullanmasını bilen tasarım yapabilir diye bir şey asla sözkonusu olamaz. Programı kullanmak ayrı tasarım yapmak ayrı şeyler.
Bu mesajdan alıntı yap
sponkebob isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sponkebob

Eğitimci / Zonguldak

Alt 05-04-2011 #7
Cafe Menü Nasıl yapılır?Cafe Menü Nasıl yapılır? öncelikle tebessümle okudum yazdıklarınızı..

haklısınız sizin "işinize çomak sokmak" oluyor bu sanırım. ama "uzaktan ahkam kesmek" de kaçınılamaz.

biraz anlarım dediysem bilgisayar ögretmeniyim.. neyse tşkler yine de "nasihatlarınız" için iyi günler Cafe Menü Nasıl yapılır?
Bu mesajdan alıntı yap
BUNYAS341 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

BUNYAS341

Grafiker / İstanbul

Alt 05-04-2011 #8
bütün arkadaslar haklı ve doğru söylemişler.
şu ülkede herkes her işi yapabilirim dedigi için bu durumdayızya zaten.
herkes işini yapsa,mesleginde uzmanlaşsa daha iyi bir yerlere gelebilecegimize inanıyorum.ayrıca çok saygın ve degerli bir mesleğiniz var hocam sizde sitem mühendisleri.operatorler.bilgiişlem operatorleriigrafikerler yetiştirin.bu ulkenin yetişmiş elemana okadar cok ihitiyacı varki..
hakkımızda hayırlısı olsun ne diyelim ki....
Bu mesajdan alıntı yap