cafees a5 broşür

Deneme Çalışmalar - cafees a5 broşür Sponsorlu Bağlantılar cafees diye bir işletmenin hayali bir broşür çalışması bu işletmede elfalı ve hermüşterilerine müesese içinde leptop veriliyor bende can sıkıntısından böyle saçma birşey yaptım ve yorumlarınıza sunmak istedim ...

cafees a5 broşür
erdogan.34 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

erdogan.34

Grafiker / İstanbul

cafees a5 broşür

Alt 25-12-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

cafees diye bir işletmenin hayali bir broşür çalışması bu işletmede elfalı ve hermüşterilerine müesese içinde leptop veriliyor bende can sıkıntısından böyle saçma birşey yaptım ve yorumlarınıza sunmak istedim yorumlar için teşekkür ederimcafees a5 broşür
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

erdogan.34 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

erdogan.34

Grafiker / İstanbul

Alt 25-12-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
buda başka şekli çalışmanın ön kısmın rengine adanmayın arka kısmın renginden olacak jpg yaparken renk kaybı yaşandıcafees a5 broşür
Bu mesajdan alıntı yap
dreamsantana isimli Üye şimdilik offline konumundadır

dreamsantana(33)

Eğitimci / İstanbul

Alt 27-12-2009 #3
Çalışmalar gerçekten bir cansıkıntısı ürünü gibi duruyor zaten. Birincisi Cafe' es le değil de Cafe'es ile şeklinde yazmalısınız. Bu çok önemli bir ayrıntı bunu nasıl gözden kaçırdınız diye düşündürdü bana. İkincisi font seçiminiz resmi yazışmalarda kullanılan font seçimleri gibi olmuş. Son derece sıkıcı ve sıradan yani. Üçüncü çalışmanızı ayrıca beğenmediğimi söylemek isterim.
Bu mesajdan alıntı yap