Caffetteria illy icin yaptigim Poster

Deneme Çalışmalar - Caffetteria illy icin yaptigim Poster Sponsorlu Bağlantılar merhaba arkadaslar caffetteria illy icin yaptigim wm posteri Imageshack - caffetteriaillywm.jpg...

xmix isimli Üye şimdilik offline konumundadır

xmix

Grafiker / Bursa

Alt 01-06-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

merhaba arkadaslar

caffetteria illy icin yaptigim wm posteri
Imageshack - caffetteriaillywm.jpg
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

pLayer1_mtn isimli Üye şimdilik offline konumundadır

pLayer1_mtn(30)

Hiç Biri / Sakarya

Alt 01-06-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Açıkçası bana sçma geldi yani şöyleki..Afişin altındaki kahve fincanı çok alakasız olmuş.
Kafe ilgili birşey olmuş tamam ama alakasız durmuş.Bence kafeyi anlatan öğeler önplanda olmalı..gerçi ne tür bir kafe orasınıda bilmiyorum açıkçası.
Bu mesajdan alıntı yap

xmix

Grafiker / Bursa

Alt 01-06-2010 #3
hayhay. burasi bir kafeterya. ve orda dünya kupasini bizimle canli canli yasayin diyo. burdan birsey cikartabilirsin. o kahve fincanida kendi orjinal kahve fincanlari
Bu mesajdan alıntı yap
pLayer1_mtn isimli Üye şimdilik offline konumundadır

pLayer1_mtn(30)

Hiç Biri / Sakarya

Alt 02-06-2010 #4
tahmin wttiğim gibi fakat dediğim gibi herşey futbolla ilgili fakat sadece bir kahve fincanı var kafeyi anlatan.Demek istediğim en azından sayfanın 1/3 ünü kafe ilgili anlatıma ayırsaydınız.
ben grafiker falan değilim ne kadar dikkate alırsanız bilemem yorumumu.Naçizane fikrimdi.Başarılar dilerim.
Bu mesajdan alıntı yap

xmix

Grafiker / Bursa

Alt 06-07-2010 #5
bütün reklamlarinda sadece bir fincan ve gerisi görsel bir grafik oluyo
Bu mesajdan alıntı yap