Çağdaş AVM

InDesign - Çağdaş AVM ...

Çağdaş AVM
burakrahat isimli Üye şimdilik offline konumundadır

burakrahat

Grafiker / İzmir

ünlem

Çağdaş AVM

Alt 06-08-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

ilk dergi çalışmam yorum lütfen? Çağdaş AVM

Çağdaş AVM
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

efe2879 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

efe2879(28)

Grafiker / Gaziantep

Alt 08-08-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
dergi değil de insört yapmıssın sanki ama fiyatların yazı karekterleri anlaşılmaz olmuş normal bi müşteri direk değiştirmeni ister vede siyah ı çok yoğun kullanmışsın çağdaş avm nin logosu ile de oynayıp daha okunaklı bişeyler yapsan daha hoş olur bence
Bu mesajdan alıntı yap

burakrahat

Grafiker / İzmir

Alt 09-08-2011 #3
dergi değil de insört yapmıssın sanki ama fiyatların yazı karekterleri anlaşılmaz olmuş normal bi müşteri direk değiştirmeni ister vede siyah ı çok yoğun kullanmışsın çağdaş avm nin logosu ile de oynayıp daha okunaklı bişeyler yapsan daha hoş olur bence
ustteki ÇAĞDAŞ AVM yazısını değiştim zaten şimdi daha güzel görünüyo bu jpg o yuzden okunaksız gorunuyo olabilir pdf kayıtda açık
Bu mesajdan alıntı yap
Monored isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Monored

Grafiker / İstanbul

Alt 17-08-2011 #4
Fiyat ve ürün isimlerini hadi diyelim geçtik. Ama logo çok boğulmuş. Ya farklı bir teknik kullan, yada fontu değiştir. Market broşürleri gözü yormamalı, baktığında rahatlık vermelidir ki müşteri rahatca fiyatları aklında düşünebilsin.
İyi çalışmalar...
Bu mesajdan alıntı yap

burakrahat

Grafiker / İzmir

Alt 17-08-2011 #5
Fiyat ve ürün isimlerini hadi diyelim geçtik. Ama logo çok boğulmuş. Ya farklı bir teknik kullan, yada fontu değiştir. Market broşürleri gözü yormamalı, baktığında rahatlık vermelidir ki müşteri rahatca fiyatları aklında düşünebilsin.
İyi çalışmalar...
bana ulasırmısın ****
Bu mesajdan alıntı yap
alptekinenes isimli Üye şimdilik offline konumundadır

alptekinenes

Grafiker / Ankara

Alt 22-09-2011 #6
kesinikle dergi değil.
footer font seçimin tanlış. glow aylarmalarını çok abartıp yeni bir şeyler yapmaya çalışmışssın keşke glow rengini de değiştirseydin.. bunu deneme için yapmış olman içini rahatlatmış olsun.. başarılar diliyorum arkadaşım
Bu mesajdan alıntı yap
womd isimli Üye şimdilik offline konumundadır

womd

Hiç Biri / Antalya

Alt 22-09-2011 #7
yolun başındayken vazgeç..
Bu mesajdan alıntı yap