Cagdas pazarlama insert tasarımı

Kitap kapağı, broşür, menü vb. - Cagdas pazarlama insert tasarımı Sponsorlu Bağlantılar...

Erkan ERGEN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Erkan ERGEN

Özel

Grafiker / Karabük

Alt 11-01-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

evinamin33 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

evinamin33(35)

Grafiker / Mersin

Alt 11-01-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
çalışmayı güzel bulmakla beraber bir eleştride bulunmak istiyorum. onca şeyi bir araya getrip güzel bir iş ortaya koymuşsun. vede belliki corelde yapmışsın okadar şeyi bir araya getirebilen kişi; insertte kutucuklar cizip o kutucuklara ürün yerleştrirebilirken o kutuları nasıl olurda hizalayamaz( arka sayfadan bahsediyorum yani 4. cü) kaldıki corel bunu çok basit ve pratik şekilde yapar. teşekkürler.
Bu mesajdan alıntı yap
Erkan ERGEN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Erkan ERGEN

Özel

Grafiker / Karabük

Alt 12-01-2011 #3
çalışmayı güzel bulmakla beraber bir eleştride bulunmak istiyorum. onca şeyi bir araya getrip güzel bir iş ortaya koymuşsun. vede belliki corelde yapmışsın okadar şeyi bir araya getirebilen kişi; insertte kutucuklar cizip o kutucuklara ürün yerleştrirebilirken o kutuları nasıl olurda hizalayamaz( arka sayfadan bahsediyorum yani 4. cü) kaldıki corel bunu çok basit ve pratik şekilde yapar. teşekkürler.
tesekkürler evinamin. vallahi gözümden kacmiş sezonda heryer heryerdeydi . iş yetiştirmeye calismaktan corba olmusumCagdas pazarlama insert tasarımı
Bu mesajdan alıntı yap