Çağla Pide Kebap Salonu Takvim Çalışması

Kitap kapağı, broşür, menü vb. - Çağla Pide Kebap Salonu Takvim Çalışması Sponsorlu Bağlantılar Çağla Pide & Kebap Salonu'na Yapmış Olduğum 35x50 4 Yaprak 2010 Takvim Çalışmasının 1. Sayfa Örneğidir. Öneri Ve Görüşlerinizi Bekliyorum. Tüm Arkadaşlara Kolay Gelsin...

BanazOfset isimli Üye şimdilik offline konumundadır

BanazOfset

Grafiker / Uşak

Alt 17-12-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Çağla Pide & Kebap Salonu'na Yapmış Olduğum 35x50 4 Yaprak 2010 Takvim Çalışmasının 1. Sayfa Örneğidir. Öneri Ve Görüşlerinizi Bekliyorum. Tüm Arkadaşlara Kolay Gelsin

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

gizem_grf isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gizem_grf

Grafiker / İstanbul

Alt 17-12-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Amacına uygun hoş bir çalışma olmuş...
Bu mesajdan alıntı yap
C3ng0 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

C3ng0

Grafiker / Ankara

Alt 17-12-2009 #3
İlk 10 saniye sol kısımda takılı kaldım başka bir yere bakamadım Çağla Pide Kebap Salonu Takvim Çalışması
Sol kısım yanılmıyorsam 20 cm civarı falan genişliğinde... Gözümde canlandırdım biraz fazla gibi geldi bana ki kebap salonunu ön planda tutmak elbette önemli fakat takvim çok ezilmiş gibi geliyor bana...
Elinize sağlık
Bu mesajdan alıntı yap

BanazOfset

Grafiker / Uşak

Alt 17-12-2009 #4
İlk 10 saniye sol kısımda takılı kaldım başka bir yere bakamadım Çağla Pide Kebap Salonu Takvim Çalışması
Elinize sağlık
Takılı Kalmanızın Sebebi Nedir Hocam ? Bir Hata Bir Yanlışlık mı Var ?

Amacına uygun hoş bir çalışma olmuş...
Teşekkürler Gizem Hanım

Sol kısım yanılmıyorsam 20 cm civarı falan genişliğinde... Gözümde canlandırdım biraz fazla gibi geldi bana ki kebap salonunu ön planda tutmak elbette önemli fakat takvim çok ezilmiş gibi geliyor bana...
Elinize sağlık

Yorumun Detayı İçin Teşekkürler. Zaten Günümüzde Takvim Ezilmiyor mu ? Müşterimizin Amacıda Reklamı Ön Planda Tutmak Çağla Pide Kebap Salonu Takvim Çalışması

Yeri Geliyor Bazı Müşteriler Sırf Görüntü Olsun Diye 50x70 Poster Takvimi Resimlerle Doldur Diyor Takvim Kısmını Mercekle Baksak Göremeyeceğiz O Derece Yani. Sonuçta Müşteri Memnuniyetini Ön Planda Tutacağız ki Memnun Olsunlar Çağla Pide Kebap Salonu Takvim Çalışması
Bu mesajdan alıntı yap
C3ng0 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

C3ng0

Grafiker / Ankara

Alt 17-12-2009 #5
Yorumun Detayı İçin Teşekkürler. Zaten Günümüzde Takvim Ezilmiyor mu ? Müşterimizin Amacıda Reklamı Ön Planda Tutmak Çağla Pide Kebap Salonu Takvim Çalışması

Yeri Geliyor Bazı Müşteriler Sırf Görüntü Olsun Diye 50x70 Poster Takvimi Resimlerle Doldurmuyor mu Takvim Kısmını Mercekle Baksak Göremeyeceğiz O Derece Yani Çağla Pide Kebap Salonu Takvim Çalışması
Haklısınız aklıma gelmedi dğil yani Çağla Pide Kebap Salonu Takvim Çalışması
Ne diyoruz Çağla Pide Kebap Salonu Takvim Çalışması müşteri her zaman haklıdır ve velinimetimizdir...Çağla Pide Kebap Salonu Takvim Çalışması
Tekrardan elinize sağlık
Bu mesajdan alıntı yap
YaWuZz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

YaWuZz

Grafiker / İstanbul

Alt 30-12-2009 #6
Elinize sağlık
Bu demektirki müşteri amacını tutturmuş Çağla Pide Kebap Salonu Takvim Çalışması takvime bakınca önce reklam görülmeli ki promosyon sektörü iş yapsın Çağla Pide Kebap Salonu Takvim Çalışması gayet başarılı bencede,takvime ayrılan bölüm gayet iyi Çağla Pide Kebap Salonu Takvim Çalışması elinize sağlık.
Bu mesajdan alıntı yap

BanazOfset

Grafiker / Uşak

Alt 04-01-2010 #7
Teşekkürler
Bu mesajdan alıntı yap