Çağlayan'daki Indoor-Outdoor dijital baskı firmamıza yardımcı grafiker aranıyor... - İstanbul

Sonuçlanan İlanlar - Çağlayan'daki Indoor-Outdoor dijital baskı firmamıza yardımcı grafiker aranıyor... - İstanbul ...

Çağlayan'daki Indoor-Outdoor dijital baskı firmamıza yardımcı grafiker aranıyor... - İstanbul
Erdem Çelebi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Erdem Çelebi

Grafiker / İstanbul

Alt 04-06-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Çağlayan'daki Indoor-Outdoor dijital baskı firmamıza yardımcı grafiker aranıyor...

Program/Seviye: Photoshop, corel, freehand orta derece

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Önemli Değil

Medeni Hali: Önemli Değil

E-posta: *********

Telefon: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 04-06-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları Çağlayan'daki Indoor-Outdoor dijital baskı firmamıza yardımcı grafiker aranıyor... - İstanbul - Çağlayan'daki Indoor-Outdoor dijital baskı firmamıza yardımcı grafiker aranıyor... - İstanbul ya da Çağlayan'daki Indoor-Outdoor dijital baskı firmamıza yardımcı grafiker aranıyor... - İstanbul da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | Çağlayan'daki Indoor-Outdoor dijital baskı firmamıza yardımcı grafiker aranıyor... - İstanbul İlan kapatmak!

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

kmaro66 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kmaro66

Hiç Biri / İstanbul

Alt 12-06-2012 #3
bayrampaşada oturmaktayım.photoshop,freehand az derecede bilmekteyim ama yardımcı olunursa cabuk öğrenirim.ilgilizce bilmekteyim.daha önceden iki reklam ajansında calıştım.maltepede matbaacılar sitesinde eva matbaacılıkta calıştım ayrıca.kendimi yetiştirmek istiyorum.yardımcı olursanız sevinirim.

Erdem Çelebi

Grafiker / İstanbul

Çağlayan'da açıkhava reklamcılık firmamıza grafiker aranıyor. - İstanbul

Alt 27-06-2012 #4
Çağlayan'da açıkhava reklamcılık firmamıza grafiker aranıyor.

Program/Seviye: Photoshop - orta seviye
Corel Draw - orta seviye
Freehand - orta seviye

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Önemli Değil

Medeni Hali: Önemli Değil

E-posta: *********

Telefon: *********

Erdem Çelebi

Grafiker / İstanbul

Alt 03-07-2012 #5
İlanın geçerliliği bitmiştir.