Çakmak Ticaret çalışmam

Deneme Çalışmalar - Çakmak Ticaret çalışmam ...

Çakmak Ticaret çalışmam
hattori isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hattori

Grafiker / Malatya

Çakmak Ticaret çalışmam

Alt 28-12-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Çakmak Ticaret çalışmam

Yorumlarınız için teşekkür ederim...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

orkun.kozan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

orkun.kozan

Grafiker / Kayseri

Alt 06-01-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Kardeş öncelikle eline sağlık emek vermişsin, firma reklamı yapılırken firma nekadar ufak olrsa olsun tasarımcı için kurumsallık herzaman ön planda olmalıdır. kullandığın fontlar eğer firmanın adını sloganını ve firma sahibini adresini telafuz ediyorsa aynı olmasında fayda vardır burada benim gözlemlediğim firma sahibinin adında kullanılan font ve onun altında kullanılan slogan bir kere slogan yalnış yerde ve firma adı sağ tarafta kullandığın renklerin arasında sönük kalmış altt tarafta kullandığın referans firmalar senin firmanın önüne geçmiş benden bukadar kolay gelsin.
Bu mesajdan alıntı yap
dreamsantana isimli Üye şimdilik offline konumundadır

dreamsantana(33)

Eğitimci / İstanbul

Alt 06-01-2010 #3
Halı, mobilya, çeyiz derken bunların arasına virgün konulması gerek miyor mu? Üst kısımdaki sarı-kırmızı renklerdeki kutular ile ne anlatmak istediniz? Eğer onlar küçükten büyüğe doğru ve içlerinde de mağazada olan ürünlerin resimleri konularak ve belirli bir perspektif verilerek gelmiş olsalardı, "Birçok üründen sadece 4 örnek" miş gibi bir izlenim oluşturabilir, çalışmanızın daha profesyonel görünmesini sağlardı. Bir de parlatma efektini yan yana ve sürekli bir şekilde kullanmış olmanız çok şık bir görüntü ortaya çıkarmamış. Vel hasılı vel kelam çalışmada değiştirilmesi gereken daha çok yer var gibi duruyor.
Bu mesajdan alıntı yap
feanorien isimli Üye şimdilik offline konumundadır

feanorien

Webmaster / İstanbul

Alt 06-01-2010 #4
Çok sıkışık bir tasarım gibi geldi bana, fontların uyumsuzluğundan dem vurmasam iyi olacak gibi şu kareleri sevdim, geliştirilebilinir ama o kadarda büyük olmasalar sanki daha bir iyi olabilir. Başarılar...
Bu mesajdan alıntı yap