Çalıntı Uyarısı.. Dikkat ! ''Pontiac Firebird Vektör''

İllüstrasyon Çalışmaları - Çalıntı Uyarısı.. Dikkat ! ''Pontiac Firebird Vektör'' ...

Imperatore34 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Imperatore34

Grafiker / İstanbul

Dosya17

Alt 26-03-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Kısa bir süre önce forumumuzda paylaştığım aşağıdaki çalışmamın çalınıp farklı bir foruma izinsiz konulması beni çok fazla rahatsız etti. Çalıntıyı yapan kişi çalışmayı olduğu gibi grafikerler.net'ten almış, hatta çalışma ile ilgili yaptığım açıklamayı ve imzamı dahi kopya edip çalışmaya açıklama diye koymuş. İzinsiz şekilde çalışmayı alması ve çalışmanın grafikerler.net'ten alıntı olduğunu da belirtmemesi çalışmayı yapan kişinin emeğine de, çalışmayı yayınlayan grafikerler.net'e de çok büyük saygısızlık ve hakarettir.

Bu konuyu Ilüstrasyon bölümünde bu başlık altında açmamın sebebi, Ilüstrasyonu seven değerli tüm arkadaşların bunu görmesi ve çalıntı yapan şahsa tepki vermesi içindir. Bu tarz insanlar bizim forumlarda çalışmalarımızı paylaşmamıza gölge düşürmekte ve emeklerimize fiilen saygısızlık etmektedirler.. Grafikerler.net forumundaki değerli yöneticilerimizin de bu konuya karşı kayıtısız kalmayacağını düşünüyor, onların da ilgi ve desteklerini bekliyorum.. Teşekkürler..

Saygılarımla..

Çalıntı yapılan çalışmam : Pontiac Firebird (Classic Musclecar) Vektör

Bu çalışmam ile ilgili forumumuzda açmış olduğum konunun linki:
Pontiac Firebird (Classic Musclecar) Vektör

Çalıntıyı yapan site ve admini :
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Rüzgar ALPASLAN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Rüzgar ALPASLAN

Grafiker / İstanbul

Alt 26-03-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
değerli arkadaşım bu durumun aynısı benım başımada geldı ve ben su an ne kadar sınırlı ve emeğe gosterilen saygsızlığa tepkini cok iyi anlıyorum. bu çalışmayı calıp başka bır sıtede yayınlayan arkadas kı bu ınsan bızım arkadasımız ve meslektasımız olmaz su çalışmayı çalıp başka bır forumda kendı konusu gıbı acması onun acızlıgı bu konuda yapıcagın ve verecegın butun tepkılerınde destekcın olacagım
Bu mesajdan alıntı yap
karantina isimli Üye şimdilik offline konumundadır

karantina

Hiç Biri / İstanbul

Alt 26-03-2009 #3
Gerçekten ruh sağlığı bozuk insanlar sanırım yani övgüye,ilgiye aç oldukları belli.İki teşekür alınca belki mutlu olurlar imperatore34 senin adına çok üzüldümÇalıntı Uyarısı.. Dikkat ! ''Pontiac Firebird Vektör''keşke sağ tuş kaydet olayı grafikerler.net sitesinde kaldırılabilse böyle bir imkan var mı bilmiyorum ama o kadar emek veren,saatlerce uğraşan arkadaşlara karşı emek hırsızlığının önüne geçilmiş olur.
Bu mesajdan alıntı yap
ZirZoop isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ZirZoop

Grafiker / İstanbul

Alt 26-03-2009 #4
Gerçekten üzüldüm benim basımada geldi hemde lisanli sattiğim resimlerdi bunları bir çok yerde gördüm bir nazar boncuğu yaptım 180 bin kisi baktı 15 kisisatin aldi bu işin maddi kısmı para kazandırmanyan iş ama emek var sonuçta bu tür işleri yeni baslayan birazda özenen insanlar yapıyor sanırım ama bizde yeni basladiğimizda kimseni çalişmasini çalıp koymadık esinlenmek ayrı bisey ama bu çok ayıp bunun önüne geçilmesi lazım....
Bu mesajdan alıntı yap
fairylike isimli Üye şimdilik offline konumundadır

fairylike(36)

Ressam / İstanbul

Alt 26-03-2009 #5
yalnız arkadaşlar verilen linke mutlaka bakın çoğu kişinin çalışmalarını gördüm hatırladıklarım blueden,karikatürist,lucienne,serüvenist ve daha nice arkadaşımız.çalışmaların isimlerini aynı şahıs değiştirerek hatta bazılarını değiştirmeden kullanmış,mutlaka bakın.bazılarını da mesela karantina dan alıntıdır şeklinde alıntı olarak sergilemiş.ımperatore 34uyardığın için teşekkürler
Bu mesajdan alıntı yap
filizdmr isimli Üye şimdilik offline konumundadır

filizdmr

Ressam / Kocaeli

Alt 26-03-2009 #6
ben şaşkınlık içinde bakıyorum acaba burdaki arkadaşlar kendisimi paylaştı diye,fakat aynı kişi burda yayınlanan çalışmaların hemen hemen hepsini kendi adına siteye eklemiş açıklaması bile aynı ,çok azında alıntı diye belirtmiş bu kadar olur.
Bu mesajdan alıntı yap
efoja isimli Üye şimdilik offline konumundadır

efoja(37)

Grafiker / İstanbul

Alt 26-03-2009 #7
arkadaşlar çalışmanızın üzerine mutlaka grafikerler.net logosu koyun. Çapraz kocaman silemesinler! bir çalıntımız eksikti onursuzca! şuursuzlar!
Bu mesajdan alıntı yap
blueden isimli Üye şimdilik offline konumundadır

blueden

Hiç Biri / Konya

Alt 26-03-2009 #8
Kendini bilmeyen, amacını anlayamadığım bir şahsiyet GRAFiKERLER.NET de yayımlanan çalışmalarını çoğunu; konu başlıkları ve mesajlar dail benim diye yayınlamış ve tüm konuları açan sitenin admini.

Başkasının emeğini çalıp benim diye koyabilmek resmen "hırsızlıktır".
Gerçekten çok şaşırdım, çok ayıp...emeğe saygısızlık!
Bu mesajdan alıntı yap
yoSa isimli Üye şimdilik offline konumundadır

yoSa(33)

Fotoğrafçı / Diyarbakır

Alt 26-03-2009 #9
Bu yaptıkları ne terbiyesizlik ne saygısızlık...Sadece cahillik! Bilinçli, eğitimli, saygın, karakteri oturmuş hiçbir insan böyle bir girişimde bulunmaz...

Okadar acizmişki, çalmış-çırpmış sonra üstüne oturmuş ben yumurtladım demiş...Boyuna bak, birde yumurtana, senden bu yumurta nasıl çıktı! Ne geniş insansın be abiiiiii!!! diye sorarlar sana!...
Bununlada yetinmez, bukadar insana da malzeme ederler...Hadi geçmiş olsun...Tadı damağınızda kalırsa buyrun gelin, biz yeniden ,çalmadan-çırpmadan malzeme ederiz burda!
Bu mesajdan alıntı yap
efoja isimli Üye şimdilik offline konumundadır

efoja(37)

Grafiker / İstanbul

Alt 26-03-2009 #10
eğer mahkemeye vermek isteyen olursa bir çalışma zamanında bizim sitemizin bir admini tarafından değiştirilmiş. Neyseki altta yazan bu mesaj......... tarafından değiştirilmiştir yazısı duruyor. bu bir delildir ve isteyen arkadaşlara vermekten gurur duyarım, çok mutlu olurum...

hatta daha iyisi buradan buyrun.... dosyanın adını buraya kadar yaptım... eee çekirge de bir yere kadar sıçrar Çalıntı Uyarısı.. Dikkat ! ''Pontiac Firebird Vektör''

http://rapidshare.com/files/21383193...kadar.rar.html
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları