çalışan sisteme eleman alınacaktır.

Sonuçlanan İlanlar - çalışan sisteme eleman alınacaktır. Sponsorlu Bağlantılar şu anda sağlıklı bir şekilde çalışan web sitem üzerinden satış sistemine eleman alınacaktır. Çalışma sistemi şöyle web sitemin sol köşesinde bir müşteri diyalog kutusu var amacımız müşteri siteye ...

aliihsano isimli Üye şimdilik offline konumundadır

aliihsano

Grafiker / Gaziantep

Alt 06-02-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

şu anda sağlıklı bir şekilde çalışan web sitem üzerinden satış sistemine eleman alınacaktır.
Çalışma sistemi şöyle web sitemin sol köşesinde bir müşteri diyalog kutusu var amacımız müşteri siteye girdiği andan itibaren takip ederek müşteriyi kaçırmamak kutudan yazışarak müşterinin telefon ve adresini almak, onun içinde web sitesi devamlı açık olmalı ve siz de kısa aralıklarla kontrol ederek müşteri birşeyler yazmış mı diye kontrol etmelisiniz iş kısaca böyle yani web sitesini devamlı kontrol ederek başında durmalısınız.

Her Müşteri Kazandırma 2 tl'dir ödemeler her ayın 15 inde 1 lirada olsa 1000 lira da olsa hesabınıza düzenli yatırılır.

mail adresim: *************
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 06-02-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!
  1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

bigtalk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bigtalk

Webmaster / İstanbul

Alt 06-02-2010 #3
pm atıyorum.
alpfb isimli Üye şimdilik offline konumundadır

alpfb

Grafiker / İstanbul

Alt 07-02-2010 #4
ilgileniyorum
MehmetRecepOzdemir isimli Üye şimdilik offline konumundadır

MehmetRecepOzdemir

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 08-02-2010 #5
deneyimim olan bi konu
ilgileniyorum
aliihsano isimli Üye şimdilik offline konumundadır

aliihsano

Grafiker / Gaziantep

Alt 09-02-2010 #6
5 Elemanla anlaşıldı konu kapatılıp silinebilir mi lütfen.