Çalışandan yöneticisine mesaj

Graficafe - Çalışandan yöneticisine mesaj ...

moonlight34 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

moonlight34(49)

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 04-12-2007 #1
Sponsorlu Bağlantılar

ÇALIŞANLARDAN YÖNETİCİLERE ANLAMLI MESAJLAR

Sabahları bana asla iş vermeyip mutlaka çıkış saatine kadar bekleyin. Acil işler benim için her zaman zihin açıcıdır.

İş çok acilse, zırt pırt yanıma gelip nasıl gittiğini sorun. Korkunç faydalı oluyor. Daha iyisi, arkamda dikilip bana nasıl yapacağımı söyleyip durun.

Kimselere nereye gittiğinizi söylemeden ortadan kaybolun. Birisi sizi aradığında yanıt verebilmem için yaratıcılığımı kullanma fırsatı veriyor bana.

Bana birden fazla iş verdiğinizde hangisinin öncelikli olduğunu söylemeyin. Ben müneccimim.

İşten çıkmamı geciktirmek için elinizden geleni yapın. Bu ofisi seviyorum ve gerçekten gidecek başka bir yerim ve yapacak başka bir işim yok. Yaşamım tabii ki işimden ibaret.

Yaptığım bir iş hoşunuza giderse, lütfen onu bir sır gibi saklayın. Maazallah bir duyulursa, terfi ya da ödül alırım!

Yaptığım işi beğenmediğinizde, herkeslere anlatın. Beceriksizin biri olduğumu herkesin bilmesi elbette ki çok doğal.

Bir işin yapılmasıyla ilgili özel bir isteğiniz varsa, son ana kadar bekleyin. Yararlı bilgilerle yarım aklımı bulandırmadığınız için size minnettarım.

Müşterilerle ve işle ilgili insanlarla beni asla tanıştırmayın. Benim bir şey bilmeye hakkım yok. Şirket kast sisteminde ben son halkayım zaten. Daha sonra bu insanlara gönderme yaptığınızda, üstün zekamla kim olduklarını şıp diye çıkaracağımı biliyorsunuz ya!

Bana tüm küçük sorunlarınızı anlatın. Başka kimsenin sorunu yok ve başkalarının daha kötü durumda olduğunu bilmek rahatlatıcı bir şey. Kendi hesabıma, bu kadar iyi bir yönetici olduğunuz için aldığınız ikramiyeden ne çok vergi ödemek zorunda kaldığınız hakkındaki öyküyü özellikle seviyorum.

Yıllık değerlendirme ve sicil zamanı gelene kadar bekleyip, nasıl çalışmam gerektiğini o zaman açıklayın. Ortalama bir sicil ve düşük bir artış bana yeter de artar bile. Nasılsa burada para için çalışmıyorum.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hepyek isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hepyek

Hiç Biri / İstanbul

Alt 04-12-2007 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Aynen arkadasim ne diyim... :$
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 04-12-2007 #3
bu arkamda beklemelerini seviyorum ama ben usta felan diyolar hos oluyo Çalışandan yöneticisine mesajDÇalışandan yöneticisine mesaj
Bu mesajdan alıntı yap
igoala isimli Üye şimdilik offline konumundadır

igoala

Öğrenci (Diğer) / Bursa

Alt 04-12-2007 #4
heh heh he Çalışandan yöneticisine mesaj
NE YAZIK Kİ BÖLE...
Bu mesajdan alıntı yap
mgrafik isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mgrafik

Grafiker / İstanbul

Alt 04-12-2007 #5
bu kadar güzel anlatılırdı heralde de diyim Çalışandan yöneticisine mesaj....
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 05-12-2007 #6
bencede süperr
Bu mesajdan alıntı yap
metinstar35 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

metinstar35

Grafiker / İzmir

Alt 11-12-2007 #7
Yaptığım işi beğenmediğinizde, herkeslere anlatın. Beceriksizin biri olduğumu herkesin bilmesi elbette ki çok doğal.

bir daha böyle şeyler için mızmızlanmayın
Bu mesajdan alıntı yap
Hande DEMİR isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hande DEMİR(43)

Grafiker

Alt 31-01-2008 #8
bu mesajı herkese forwadledim. hmm araya patronları mı da eklemişim yanlışlıkla. :lol: umarım mesaj doğru yere ulaşmıştır.

çok mükemmel bir anlatım.
teşekkürler moonlight34
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 31-01-2008 #9
Teşkkürler Paylaşım İçin...
Bu mesajdan alıntı yap
doghan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

doghan

Grafiker / Antalya

Alt 31-01-2008 #10
işine karışmak gibi olmasın ama şöyle yaparsan daha iyi olcak gibi bence... gerçi sen daha iyisini bilirsin ama...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
calisandan yoneticisine mesaj, yonetici