Çalışma Arkadaşı Aranıyor - Bursa

Sonuçlanan İlanlar - Çalışma Arkadaşı Aranıyor - Bursa Sponsorlu Bağlantılar Çalışma Arkadaşı Aranıyor Şehir: Bursa Cinsiyet: Bay/Bayan Program/Seviye: Tasarım temel becerisine sahip, Photoshop ile haşır neşir, Yazılım temel bilgisine sahip, html&css yapılarına hakim, php&mysql ile haşır neşir. Çalışma ...

mrtgzl isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mrtgzl

Webmaster / Bursa

Alt 27-03-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Çalışma Arkadaşı Aranıyor

Program/Seviye: Tasarım temel becerisine sahip, Photoshop ile haşır neşir,
Yazılım temel bilgisine sahip, html&css yapılarına hakim, php&mysql ile haşır neşir.

Çalışma Şartları: Yarı Zamanlı (Part Time)

Askerlik Durumu: Önemli Değil

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: Yaklaşık 5 senedir içinde bulunduğum sektörde, genel olarak tasarım, yazılım ve dijital reklamcılık alanlarıyla ilgilendim; alt alanlarında uzmanlaştım. Şu anda, iş yükümü hafifletecek, ufak katkılarda bulunabilecek freelance tipi, bir çalışma arkadaşı aramaktayım.

Bursa veya Kocaeli'nde ikamet etmesi yüz yüze görüşmemizi gerektirecek durumlar için önemlidir.

Arkadaşımın çalışmalarını görebileceğim bir alan, bir portfolyo sunabilecek düzeyde olması ön görüşme yapabilmemiz için yeterlidir.

E-posta: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 27-03-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları Çalışma Arkadaşı Aranıyor - Bursa - Çalışma Arkadaşı Aranıyor - Bursa ya da Çalışma Arkadaşı Aranıyor - Bursa da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | Çalışma Arkadaşı Aranıyor - Bursa İlan kapatmak!

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..