Çalışma içindeki resimler kayboluyor

Illustrator Soru ve Sorunlarınız - Çalışma içindeki resimler kayboluyor Sponsorlu Bağlantılar Arkadaşlar merhaba, Daha önceden corel draw ve frahand kullanıcısıydım fakat son yaptığım işte illustrator kullandım illustratorde de çok yi olduğum söylenemez. Sorunum şu; İşi yaptım ve bitirdim fakat ...

cezam_101 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cezam_101

Grafiker / Ankara

Alt 30-10-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar merhaba,
Daha önceden corel draw ve frahand kullanıcısıydım fakat son yaptığım işte illustrator kullandım illustratorde de çok yi olduğum söylenemez.

Sorunum şu;
İşi yaptım ve bitirdim fakat çalışmanın içine dışardan aldığım resimler, kaydettikten sonra ve başka bir bilgisayarda açtığımda resimler kayboluyor. kendi bilgisayarımda açtığımda tekrar resimleri görebiliyorum

Bu çalışmayı istanbula baskıya yollamam gerekiyo ordada resimler kaybolucak büyük bir ihtimalle sorunumun çözümünü en kısa süre içinde bana anlatan arkadaşlara şimdiden çok teşekkür ediyorummmm..

uğraştım ama çözümünü bulamadım...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

cezam_101

Grafiker / Ankara

Alt 31-10-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
arkadaşlar lütfen bilen biri varsa bu acil bir konu...
Bu mesajdan alıntı yap
Voodoo_WD isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Voodoo_WD

Bilg. Teknikeri / Hatay

Alt 31-10-2009 #3
arkadaşım sayfalara eklediğin resimleri de yanında taşıyacaksın ya da eklediğin resimlere tıklayınca üst taraftaki embed butonuna basıp resmi gömeceksin. resmi gömersen eklediğin resmi pc den silsende sorun olmaz.
Bu mesajdan alıntı yap
Atlanturk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Atlanturk

Eğitimci / Konya

Alt 01-11-2009 #4
Üstteki arkadaş probleminize çözüm getirmiş. Ben daha da açıklayayım isterseniz: Yol 1:Ai dosyasını bir klasöre atıp, o klasörün içine de kullandığınız resimleri atıp, zipleyip işi gönderin. Ya da YOL 2: işinizi illustrator'da açtıktan sonra, Windows/links yapın menü'den, linklerin hepsini "embed" konumuna getirin. Bunlardan birini uygularsanız sorununuz çözülür. İyi çalışmalar
Bu mesajdan alıntı yap

cezam_101

Grafiker / Ankara

Alt 01-11-2009 #5
çok teşekkür ediyorumm arkadaşlar sağolunn...Çalışma içindeki resimler kayboluyor
Bu mesajdan alıntı yap