çalışmadaki link değiştirme ve uygulaması hakkında...

Freehand - çalışmadaki link değiştirme ve uygulaması hakkında... Sponsorlu Bağlantılar Merhaba arkadaşlar bir 70-100 bir alanda 6 kitap kapağı var baskıya göndereceğim fakat ustam benden aynı renkleri bir araya topla dedi maviler bir yerde kırmızılar bir yerde 1. ...

metin haskaraca isimli Üye şimdilik offline konumundadır

metin haskaraca

Grafiker / İzmir

Alt 02-03-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba arkadaşlar bir 70-100 bir alanda 6 kitap kapağı var baskıya göndereceğim fakat ustam benden aynı renkleri bir araya topla dedi maviler bir yerde kırmızılar bir yerde 1. Sıradaki sarıyı 3 sıraya koymak istiyorum 3. Sıradaki sarıyı 1 e , link yöntemi ilemi yoksa calışma icinde hareket ederekmi bunu yapabilirim. Benim amacım calışmada bir hata oluşmaması linkler karışmaması... Yardımlarınızı bekliyorum...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

hamit_kurklu58 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hamit_kurklu58(37)

Hiç Biri / İstanbul

Alt 09-07-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Direk döküman üzerinden yap bence.align (hizalama)paletinden kolayca yapabilirsin.başarılar
Bu mesajdan alıntı yap
postaki isimli Üye şimdilik offline konumundadır

postaki(38)

Hiç Biri / İzmir

Alt 09-07-2009 #3
Eğer kapak çalışmaların, photoshop'ta hazırlanmış ve hiçbir vektörel belge içermiyorsa, link ile değiştirmen en doğrusu. Yok hayır vektör olarak çalışmalar da var ise o zaman çalışma içinde her bir kapak çalışmasını grup olarak hareket ettirmende fayda var. Bu durumda tek dikkat etmen gereken kısım Object paletinde grupladığın anda 'Transform as unit' kutucuğunun işaretli olması. Kolay gelsin.
Bu mesajdan alıntı yap
chabalco isimli Üye şimdilik offline konumundadır

chabalco

Grafiker / Tekirdağ

Alt 19-07-2009 #4
Direk döküman üzerinden yap bence.align (hizalama)paletinden kolayca yapabilirsin.başarılar
katılıyorum en pratik yol bu olur ister vector ister link halindeki resim olsun align ile hizalarsan daha kolay olur..
Bu mesajdan alıntı yap