çalışmalarım Altıntop Pişirim Fırını Kartviziti

Deneme Çalışmalar - çalışmalarım Altıntop Pişirim Fırını Kartviziti ...

fora_grafiker isimli Üye şimdilik offline konumundadır

fora_grafiker

Grafiker / Mersin

Alt 09-10-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

arkadaşlar merhaba, bende çalışmalarımla sergiye bi ekleme yapim dedim, şimdilik yaptıgım bi çalışmayı paylaşıyorum, yapacağınız her yoruma saygım sonsuz yalnız bu işi bilenler yorum yaparsa sevinirim...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

larana isimli Üye şimdilik offline konumundadır

larana

Grafiker / İstanbul

Alt 09-10-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Kendi adıma, ben bu kadar kalabalık kartvizitlerden hoşlanmıyorum. Hele resim konmasına tamamen karşıyım. Kartvizit kişinin yada firmanın iletşim bilgilerinin bulunduğu bir araçtır. Bunu ne kadar sade çalışırsak o kadar mantıklı olur. Kartınızda hem süsleme hem de resim var. Yani benim tamamen karşı olduğum kart çeşidi! çalışmalarım Altıntop Pişirim Fırını Kartviziti Ben söyleyeceğimi söyledim sanırım. Kartınızla ilgili extra başka bir yorum yapamayacağım.

Emeğe saygılar...........................
Bu mesajdan alıntı yap

fora_grafiker

Grafiker / Mersin

slm

Alt 20-10-2009 #3
Kendi adıma, ben bu kadar kalabalık kartvizitlerden hoşlanmıyorum. Hele resim konmasına tamamen karşıyım. Kartvizit kişinin yada firmanın iletşim bilgilerinin bulunduğu bir araçtır. Bunu ne kadar sade çalışırsak o kadar mantıklı olur. Kartınızda hem süsleme hem de resim var. Yani benim tamamen karşı olduğum kart çeşidi! çalışmalarım Altıntop Pişirim Fırını Kartviziti Ben söyleyeceğimi söyledim sanırım. Kartınızla ilgili extra başka bir yorum yapamayacağım.

Emeğe saygılar...........................
evet haklısın, pideleride antetli zarf yapalım içine katalım dimi çalışmalarım Altıntop Pişirim Fırını Kartviziti....
çalışmam hünerlerimin ikonu değil, bi parçası, düşüncelere saygılar çalışmalarım Altıntop Pişirim Fırını Kartviziti
Bu mesajdan alıntı yap
Nihat BAYSAL isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Nihat BAYSAL(46)

Hiç Biri / Elazığ

Alt 20-10-2009 #4
evet haklısın, pideleride antetli zarf yapalım içine katalım dimi çalışmalarım Altıntop Pişirim Fırını Kartviziti....
çalışmam hünerlerimin ikonu değil, bi parçası, düşüncelere saygılar çalışmalarım Altıntop Pişirim Fırını Kartviziti
Valla pideleri antetli zarfa mı koyarsın,Kasalara düzenli bir şekilde mi yerleştirisin o senin bileceğin iş:wink:
Benim bildiğim birşey varsa bu kartvizit değil de el ilanı gibi olmuş.
larana arkadaşımıza bende katılıyorum.Sade çalışmalar yapmanızı tavsiye ederim.
Zaten isimde de bir anormallik var.Pişirim mi? Pişirme mi? yada sadece Firma ismi altına da Pide Fırını yazılsa olmaz mı?
Bu mesajdan alıntı yap
dual_head_eagle isimli Üye şimdilik offline konumundadır

dual_head_eagle

Hiç Biri / Konya

Alt 20-10-2009 #5
Evet 6 tane imajı nasıl bir kartvizite sığdırmayı başardınız, tebrikler çalışmalarım Altıntop Pişirim Fırını Kartviziti

Resim yerine mamüllerin isimlerini yazsanız çok daha sade olacak ve güzel durur.
Bu mesajdan alıntı yap
tdogan86 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tdogan86(31)

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 20-10-2009 #6
arkdaşım ben kendi adıma beğenmedim. ama şu gerçeği de unutmuyorum. muhtemelen bu kartı fırın sahibi böyle istedi. bu tarz yerler genelde kurumsal bir kartvizit yerine böyle resimler olsunm ne yaptığımız görünsün vs şeklinde istekleri olur. o yüzden bu şekilde bir çalışma yaptığını düşünüyorum. neden beğenmediğime gelince çok kalabalık ve kartvizitten çok uzak. eminim senin yapabileceğin birşey yoktu. ben kendi adıma bu tarz işleri yapmamaya yani almamaya çalışıyorum. çalıştığım yerde almıyor o yüzden rahat ediyorumçalışmalarım Altıntop Pişirim Fırını Kartviziti
Bu mesajdan alıntı yap

fora_grafiker

Grafiker / Mersin

Alt 31-10-2009 #7
Valla pideleri antetli zarfa mı koyarsın,Kasalara düzenli bir şekilde mi yerleştirisin o senin bileceğin iş:wink:
Zaten isimde de bir anormallik var.Pişirim mi? Pişirme mi? yada sadece Firma ismi altına da Pide Fırını yazılsa olmaz mı?
canım bu işten senin daha iyi anladıın kesin, cok konuşuyorsun, ekmekler yanacak sonra, bilmişlik taslama, laf catmaya calışma, bu durumda susmak efendilik heralde... hadi rast gele :wink:
Bu mesajdan alıntı yap
semaa isimli Üye şimdilik offline konumundadır

semaa(28)

Grafiker / Kocaeli

Alt 31-10-2009 #8
katılıyorum. önerileri dikkate almalısın bence
Bu mesajdan alıntı yap
(: sema :) isimli Üye şimdilik offline konumundadır

(: sema :)

Yrd. Grafiker / Samsun

Alt 31-10-2009 #9
kişiden kişiye göre değişebilir tabi müşterinin isyeğide olabilir ama olabiliyo yani bu şekilde kartvizitler emeğe saygı
Bu mesajdan alıntı yap