Çalışmalarım Devam

Kitap kapağı, broşür, menü vb. - Çalışmalarım Devam ...

Çalışmalarım Devam
Majestic isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Majestic(31)

İzmir Grafiker

Grafiker / İzmir

Çalışmalarım Devam

Alt 15-08-2007 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Ekose Catering firması için yapılan kurumsal çalışma logo dışındaki tüm tasarım bana aittir logo firmaya ait ne yaptıysam logodan vazgeçiremedim bu adamları çok seviolar logolarını Çalışmalarım Devam

Dosya
Çalışmalarım Devam

Amerikan Servis
Çalışmalarım Devam

Kurumsal Tasarım
Çalışmalarım Devam

Sportslife El İlanı ve Raket Çalışması
Çalışmalarım Devam

Çalışmalarım Devam

MFT Temizlik Bezi İmalatı Kurumsal Tasarımı
Çalışmalarım Devam

Çalışmalarım Devam

Bu ürün kutusu firmanın seçimidir 7 renk ve tonlarından yapılmıştır tasarımdaki büyük kelebek logosunun olduğu yerde pencere kesimi vardır
Çalışmalarım Devam

Kurumsal Dergi Çalışması(halen bana gereken yazım bilgilerini vermedikleri için ben kafama göre dizaynını yaptım hala yapım aşaması devam ediyor)
Çalışmalarım Devam

Çalışmalarım Devam

Çalışmalarım Devam

''Farklı Düşün, Farklı Kal...''
NGrafik Katalog

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Gökhan TEKİN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Gökhan TEKİN

ARTniyetli

Fotoğrafçı / Bursa

Alt 15-08-2007 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Çalışmalarınızı yayınlarken şirkettende ufak bir parça bilgi verirseniz şirketin ufak bir tarihi mesela. Kurumsallık adınada bir kaç yorumlarda bulunabiliriz =) . Çalışmalarınız güzel daha çok inceleyerek daha detaylı bir yorum yapıcağım...
Bu mesajdan alıntı yap

Majestic(31)

İzmir Grafiker

Grafiker / İzmir

Alt 15-08-2007 #3
ekose catering; farbika, pastahane ve yemekli organizasyonlara yemek dağıtımı yapan özel bi firmadır orta ölçekli bir aile işletmesidir.Kurumsallıktaki amaçları izmirde bulunan büyük işletmeler ve firmalara hizmet vermektir.Aynı zamanda markalaşmaktır.

Sports Life adından da anlaşıldığı gibi bi spor salonudur. Kurumsallaşmak adına çalışmaları tamamen reklam kampanyalarına dayalıdır. Mavişehir egepark gibi büyük bi alışveriş merkezinde yüksek gelirli zümreye hitap etmektedir.

Mft Temizlik Organizasyonu ise tam anlamıyla kurumsallaşmak isteyen ve bu yolda emin adımlar atan bir firmadır yurt dışından getirilen temizlik bezlerinin burada pazarlama sisteminin kurucusudur. kendi alt bünyesinde 3 tane bayisi vardır ve bu bayilerin yüzlerce pazarlamacısı bulunmaktadır(orfilame sistemi gibi). Ürün yelpazesi 15 ila 20 çeşit arasında değişim ve gelişim göstermektedir. kendilerinin şirketimle olan bağları ve çalışmaları devam etmektedir.

NGrafik Katalog

Bu mesajdan alıntı yap

Majestic(31)

İzmir Grafiker

Grafiker / İzmir

Alt 15-08-2007 #4
bu sitede herkesi eleştiriyorum herkese iyi veya kötü bi yorum yapıyorum elimden geldiğince bilgimi paylaşmaya çalışıyorum ama şu ana kadar açtığım başlıklara benim cevaplarım dışında en fazla 6-7 kişi yorum yapıyo.. şu ana kadar sayfaya 17-18 kişi bakmış ve sadece 1 kişinin yorumu var nerde grafikerler yada grafikerim diyenler.... illa buraya yorumlarınızı bekliyorum yazmam mı gerekiyor...

NGrafik Katalog

Bu mesajdan alıntı yap
samak isimli Üye şimdilik offline konumundadır

samak

Forumdan Uzaklaştırıldı

Alt 15-08-2007 #5
majestic size hak veriyorum. bu forumda bende dahil olmak üzere çoğu üye arkadaşlarım sadece bu çalışmalardan ne alabilirim mantığıyla baktığı için pek yorum yapmaya vakit bulamıyor. mesela yapılan kartvizitleri baya beğendim bende kendi müşterime ona benzer bişiler yaparım tabi izninizleÇalışmalarım Devam

başarılarınızın devamını dilerim.
Bu mesajdan alıntı yap
micanose isimli Üye şimdilik offline konumundadır

micanose(33)

Grafiker / İstanbul

Alt 15-08-2007 #6
Majestic .. Haklısın benim açtığım konulara da samimiyetle eleştirilerini yazdın ve bunu bizden de beklemek en doğal hakkın. Ancak ben henüz 1,5 aydır grafiker olarak çalışıyorum. (aslında benimki operatörlük. Kendimi grafiker olarak göremiyorum Çalışmalarım Devam ) Dolayısıyla yorum yapabilecek düzeyde olduğumu pek düşünemiyorum. Keza çalışmaların çok güzel beğeniyle takip ediyorum. Çalışmalarım Devam

(Yine yorum yapmadım :S Umarım gücenmezsin)
Bu mesajdan alıntı yap

Majestic(31)

İzmir Grafiker

Grafiker / İzmir

Alt 15-08-2007 #7
gücenmiyorum ben arkadaşlar sadece verdiğim kadar almak istiyorum yapabildiğiniz kadar da olsa fikir beyan etmenizi istiyorum zaten çalışmalarımı burada sergilememin nedeni ego tatmininden ziyade buradaki arkadaşlarıma birşeyler katıp katamadığımı görmek samak arkadaşımız kartviziti beğenmiş izin verirsen bende uygulamak isterim diyor bire bir aynısı olmadığı müddetce çalışmalarımın örnek alınması bana gurur verir ama ne bileyim insan bi konu açtığında az çok da olsa yorum yapılsın istiyor. Konu böyle çok havada kalıyor :S

NGrafik Katalog

Bu mesajdan alıntı yap
micanose isimli Üye şimdilik offline konumundadır

micanose(33)

Grafiker / İstanbul

Alt 15-08-2007 #8
Valla Eleştirebilmek için çok inceledim ama öyle çok gözüme çarpan bir şey yok ama yine bi kaç şey yazayım Çalışmalarım Devam

MFT'nin arka kapağında adamın üzerine gelen görselde sanki biraz transparanlık var. o benim pek hoşuma gitmedi Çalışmalarım Devam Bir de çiçekteki renk geçişleri pek olamamış gibi geldi.

(Sportlife'ın ikinci çalışması da çok gözümü yordu. Gerçi sağlık ve huzurun renkleri sonuçta. Ama belki de benim gözlerim yorulmuştur, o yüzden öyle hissettim Çalışmalarım Devam )
Bu mesajdan alıntı yap

Majestic(31)

İzmir Grafiker

Grafiker / İzmir

Alt 16-08-2007 #9
Valla Eleştirebilmek için çok inceledim ama öyle çok gözüme çarpan bir şey yok ama yine bi kaç şey yazayım Çalışmalarım Devam

MFT'nin arka kapağında adamın üzerine gelen görselde sanki biraz transparanlık var. o benim pek hoşuma gitmedi Çalışmalarım Devam Bir de çiçekteki renk geçişleri pek olamamış gibi geldi.

(Sportlife'ın ikinci çalışması da çok gözümü yordu. Gerçi sağlık ve huzurun renkleri sonuçta. Ama belki de benim gözlerim yorulmuştur, o yüzden öyle hissettim Çalışmalarım Devam )
yorumun için teşekkürler sağol Çalışmalarım Devam açıklamamı yapayım mftnin transparanlığı her iki taraftada var ama orda iki resim kullandım eğer linear transpanlık kullanmazsam daha kötü duruyor ama incelenebilir tabi oraya farklı bi çözüm düşünülebilir. Renk geçişli çiçeğe gelince ya aslında orda kelebeğin olması gerekio ama kelebekde oturmuyo dergiyle hala uğraşıyorum ne yapabilirim o kısmına onu düşünüyorum çiçek kısmı problemli yane sportslife 2. broşürde aslında gözü yoracak bişey yok çok uzun bakmasaydın ama Çalışmalarım Devam raket olarak kullanıldı o bak kafanı cevir neyin dikkatini çektiğine bak Çalışmalarım Devam

NGrafik Katalog

Bu mesajdan alıntı yap
miço isimli Üye şimdilik offline konumundadır

miço

Grafiker / İstanbul

Alt 16-08-2007 #10
Çok fazla eleştirecek bişey göremedim ben ellerine sağlık. Ama derginin sayfa numaraları kaç punto acaba sanki biraz büyükmüş gibi geldi bana. Ellerine sağlık
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
majestic, kurumsal tasarim, dosya antetli brosur, izmirde grafiker, dergi, ambalaj, nazmiye gulol