Çalışmalarım net olmuyor.

Photoshop Soru ve Sorunlarınız - Çalışmalarım net olmuyor. Sponsorlu Bağlantılar Merhaba; Photoshop CS2 kullanıyorum.Profesyonel değilim elbette.Ama zevkle yapıyorum.Kartvizit logo afiş vs.Kardeşim alışveriş yapılan bir web sitesine koymak için başlık ve logo yapmamı istedi.Çalışmalar güzel oluyor.Ama sayfaya koyulduğu zaman ...

figen74 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

figen74

Hiç Biri / Hatay

Alt 18-06-2014 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba;
Photoshop CS2 kullanıyorum.Profesyonel değilim elbette.Ama zevkle yapıyorum.Kartvizit logo afiş vs.Kardeşim alışveriş yapılan bir web sitesine koymak için başlık ve logo yapmamı istedi.Çalışmalar güzel oluyor.Ama sayfaya koyulduğu zaman netliği gidiyor.Bozulmalar oluyor.Zaten Photoshopta resmi yakınlaştırdığım zaman da bozulmalar oluyor resimde.Sanırım sayfaları yanlış açıyorum.Lütfen bu konuda bana yardımcı olabilir misiniz?Logo yaparken açacağım sayfa ölçüleri ve başlık yaparken ki açacağım sayfaların ölçüleri ne olmalı?Yardımcı olursanız çok teşekkür ederim.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

vejdi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

vejdi

Arı Üye

Hiç Biri / Ankara

Alt 18-06-2014 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Web için hazırlamış olduğunuz dosyanın Dpi : 72 olmalı / renk modu : RGB olmalı
Kaydederken :File > Save for web seceneği kullanın
Save for web seceneklerinde web sitesine kendim bişey eklemek istiyorsam hareketli olmayacaksa (gif) sadece logo,kartivizit vb PNG-24 seceneğini kullanıyorum
Bu mesajdan alıntı yap

figen74

Hiç Biri / Hatay

Alt 18-06-2014 #3
Çok teşekkür ederim.Kayıttanmış demek sorunum.Save for web olarak kaydetmiyordum ben.

Yalnız bi sorunum daha var Çalışmalarım net olmuyor. kardeşim benden bu resimleri jpeg olarak istiyor.Siteye öyle koyabiliyormuş Çalışmalarım net olmuyor.
Bu mesajdan alıntı yap
ohofkem isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ohofkem(37)

Grafiker / Konya

Alt 18-06-2014 #4
Save for web dedikten sonra JPEG i seçip quality 100 yapıp deneyim, istediğiniz sonuca ulaşabilirsiniz.
Bu mesajdan alıntı yap

figen74

Hiç Biri / Hatay

Alt 18-06-2014 #5
Save for web dedikten sonra JPEG i seçip quality 100 yapıp deneyim, istediğiniz sonuca ulaşabilirsiniz.
çok teşekkür ederimmmÇalışmalarım net olmuyor.
Bu mesajdan alıntı yap
sarp111 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sarp111

Hiç Biri / İstanbul

Alt 18-06-2014 #6
kaydederken kalite artır.
Bu mesajdan alıntı yap