Calismalarim

Fotoğrafçılık - Calismalarim Sponsorlu Bağlantılar...

Calismalarim
kellamba isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kellamba

Webmaster / İstanbul

Calismalarim

Alt 27-03-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Calismalarim

Calismalarim

Calismalarim

Calismalarim

Calismalarim

Calismalarim

Calismalarim

Calismalarim

Calismalarim

Calismalarim

Calismalarim

Calismalarim

Calismalarim

Calismalarim

Calismalarim
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

grafikerkartal isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafikerkartal

The Legend ;)

Grafiker / İstanbul

Alt 27-03-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
rica etsem FORUM KURALLARINI OKURMUSUNUZ

paylaşımda bulunmak istiyorsanız lütfen burada paylaşımda bulununuz...
Bu mesajdan alıntı yap
g.ecglr isimli Üye şimdilik offline konumundadır

g.ecglr(30)

Özel

Hiç Biri / İstanbul

Alt 27-03-2009 #3
Bu fotoğrafları gerçekten siz mi çektiniz? :surprised:
Çok başarılılar :wink:
Yada bunlar doğal halleri mi?Yoksa ps ile oynanmış olanlar var mı? :worried:
Çok başarılı kareler olmasına rağmen fazla yapay ve profesyonelmiş gibi göründüler bana!
Eğer bunlar sizin makinenizden çıktıysa gerçekten elinize sağlık
Lütfen makine ve objektif bilgilerinizide belirtir misiniz?
Bilgi ve becerilerinizden bizde yararlanmak isteriz...
Saygılar
Bu mesajdan alıntı yap
Rıdvan KAYAHAN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Rıdvan KAYAHAN

Grafiker / Manisa

Alt 27-03-2009 #4
g.ecglr arkadaşım belliki grafik tasarım adına pekde bi bilgin yok.
Photoshop diye bi program war hani.
O programla renk değerleriyle çalışma yapılmış rutuşlanmı, çeşitli efectler verrilmiş
...
Arkadaşı tebrik ederim. Photonun hakkını wermiş...
Bu mesajdan alıntı yap
es* isimli Üye şimdilik offline konumundadır

es*

Öğrenci (Diğer)

Alt 27-03-2009 #5
tebrik ederim gerçekten çok başarılı olmuş. 3. fotoğrafın nerde çekildiğini söylermisiniz?
Bu mesajdan alıntı yap
cnon84 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cnon84(33)

Grafiker / İstanbul

Alt 27-03-2009 #6
Kareler gerçekten güzel ve photoshopla iyi oynamalar yapılmış. Tebrikler.
Bu mesajdan alıntı yap

g.ecglr(30)

Özel

Hiç Biri / İstanbul

Alt 27-03-2009 #7
g.ecglr arkadaşım belliki grafik tasarım adına pekde bi bilgin yok.
Photoshop diye bi program war hani.
O programla renk değerleriyle çalışma yapılmış rutuşlanmı, çeşitli efectler verrilmiş
...
Arkadaşı tebrik ederim. Photonun hakkını wermiş...
Yazdığım yorumu dikkatle tekrar okursanız ps ile yani photoshop ile oynama yaptınız mı diye sordum!
Tabi ki bu konuda bilgim var
Ama buraya ps ile düzeltilmiş yada çeşitli fontlarla zenginleştirilmiş "çalışmaları" bakın üstüne basa basa bilirtiyorum "çalışmaları" , foto çekimi diye koymayın ozman!
Çünkü hiç bir ps oynaması olmadan bu tarz fotolar çekebilen arkadaşlara haksızlık oluyor!Fotoğraf dediğiniz şey o an ne çektiyseniz odur.Oynanmış olanlar görsel çalışmalardır.
En azından ben öyle düşünüyorum
Benim eklediğim fotolara bir bakın lütfen hiç birinde ps bulunmamaktadır.Çok başarılı olmasalar bile En doğal haliyle eklenmiştir.
Demek istediğim buydu,bu yüzden şaşkınlık ifadesi kullanmış ve siz mi çektiniz diye sormuştum!!
Saygılar
Bu mesajdan alıntı yap
kellamba isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kellamba

Webmaster / İstanbul

Alt 27-03-2009 #8
yorumlarınız için hepinize teşekkür ederim evet fotoğrafların bazılarında photoshop kullanılmıştır bazılarıysa doğal haliyle bırakılmıştır. aslında ben fotoğrafta oynamayı photoshop kullanmayı pek sevmem ama denemek istedim sadece. bu arada bu fotoğrafların hepsi istanbul tuzlada çekildi Calismalarim

1. 2. 14. ve 15. fotoğrafta photoshop kullanıldı diğerleri orjinal halindedir.
makinam canon eos 450d lens canon 18-55.
Bu mesajdan alıntı yap
creedwar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 27-03-2009 #9
Yazdığım yorumu dikkatle tekrar okursanız ps ile yani photoshop ile oynama yaptınız mı diye sordum!
Tabi ki bu konuda bilgim var
Ama buraya ps ile düzeltilmiş yada çeşitli fontlarla zenginleştirilmiş "çalışmaları" bakın üstüne basa basa bilirtiyorum "çalışmaları" , foto çekimi diye koymayın ozman!
Çünkü hiç bir ps oynaması olmadan bu tarz fotolar çekebilen arkadaşlara haksızlık oluyor!Fotoğraf dediğiniz şey o an ne çektiyseniz odur.Oynanmış olanlar görsel çalışmalardır.
En azından ben öyle düşünüyorum
Benim eklediğim fotolara bir bakın lütfen hiç birinde ps bulunmamaktadır.Çok başarılı olmasalar bile En doğal haliyle eklenmiştir.
Demek istediğim buydu,bu yüzden şaşkınlık ifadesi kullanmış ve siz mi çektiniz diye sormuştum!!
Saygılar
Grafiker ağırlıklı bir sitede, mesleğiniz ''hiçbiriyse'' ne bu şiddet bu celal?

Bir arkadaş fotoğraf paylaşımında bulunulmuş ve evet Ps de ufak filtreden geçmiş? Sonuç bunlar fotoğraf değilde halı fırçası mıdır?

Kimseye neyi nasıl yapacağını söylemenizin yeri değil burası. Gerekli kurallar sitenin içinde var zaten. Beğenmiyorsanız yazmak zorunda da değilsiniz ama insanları yönlendireceğinize Mesleğinizde hiçbiri yazan kısıma bir yön verin (abi tavsiyesi)

yorumlarınız için hepinize teşekkür ederim evet fotoğrafların bazılarında photoshop kullanılmıştır bazılarıysa doğal haliyle bırakılmıştır. aslında ben fotoğrafta oynamayı photoshop kullanmayı pek sevmem ama denemek istedim sadece. bu arada bu fotoğrafların hepsi istanbul tuzlada çekildi Calismalarim

1. 2. 14. ve 15. fotoğrafta photoshop kullanıldı diğerleri orjinal halindedir.
makinam canon eos 450d lens canon 18-55.
Kadrajına sağlık güzel kareler. Yalnız; kuru kuru fotoları koyacağına bunların sunumlarını zenginleştirmek için, çerçeve, imzanı uygulayıp ve en önemlisi meraklılarına makinanın özelliklerini konuyu açtığında ekleseydin daha başarılı olurdun. Yinede Ps yi level veya Hdr dışında fazla kullanmaman dileklerimle kolay gelsin.
Bu mesajdan alıntı yap

g.ecglr(30)

Özel

Hiç Biri / İstanbul

Alt 27-03-2009 #10
Grafiker ağırlıklı bir sitede, mesleğiniz ''hiçbiriyse'' ne bu şiddet bu celal?

Bir arkadaş fotoğraf paylaşımında bulunulmuş ve evet Ps de ufak filtreden geçmiş? Sonuç bunlar fotoğraf değilde halı fırçamıdır?

Kimseye neyi nasıl yapacağını söylemenizin yeri değil burası. Gerekli kurallar sitenin içinde var zaten. Beğenmiyorsanız yazmak zorunda da değilsiniz ama insanları yönlendireceğinize Mesleğinizde hiçbiri yazan kısıma bir yön verin (abi tavsiyesi)
Yzdığım mesajı dikkatle okursanız; onların benim düşüncelerim olduğunu ifade ettiğimi göreceksiniz!!!Ben kimseye bir yaptırım uygulamadım ki!Zaten haddime değil!Ayrıca beğenmediğimi de söylemedim!!!Hatta bir önceki mesajımda çok başarılı olduklarını söyledim!!!Lütfen yargısız infaz yapmayın!!!Anlatmak istediğim şey bambaşka idi...Zira sizde arkadaşımıza mesajınızın sonunda aynı düşünceyi söylemişsiniz.Belki ben uslubum konusunda hata etmiş olabilirim, kırdıysam farkında olmadan yazmışımdır özür dilerim...
Abi tavsiyenize gelince de; hiçbiri yazdım çünkü grafikerim demek henüz haddime değil.Kendi meslek dalımda; seçeneklerin arasında bulunmuyor ne yazıkki!!!Ayrıca meslek bölümümde "hiçbiri" yazması , fikir beyan etmeme engel midir? Lütfen bu kadar katı mesaj yazıp kalp kırmadan önce; iki kez daha düşünün...
Size ve paylaşımlarınıza saygım sonsuz...
Sevgiler
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları