Çalışmaların forumda görüntülenmesi.

Forum Kullanımı - Çalışmaların forumda görüntülenmesi. Sponsorlu Bağlantılar yaa yaptğm çalışmaları burda görüntüleyemiyorum bilgisi olan arkdşlar sitede yeniyim yardım ederseniz sevinirim şimdiden teşekkürler...

Alt 10-04-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

yaa yaptğm çalışmaları burda görüntüleyemiyorum bilgisi olan arkdşlar sitede yeniyim yardım ederseniz sevinirimÇalışmaların forumda görüntülenmesi.şimdiden teşekkürlerÇalışmaların forumda görüntülenmesi.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

broken_wings isimli Üye şimdilik offline konumundadır

broken_wings

Forumdan Uzaklaştırıldı

Alt 10-04-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Bana düşmez ama ..Resim ve Diğer şeyleri Eklemek
Bu mesajdan alıntı yap
VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 10-04-2008 #3
yaa yaptğm çalışmaları burda görüntüleyemiyorum bilgisi olan arkdşlar sitede yeniyim yardım ederseniz sevinirimÇalışmaların forumda görüntülenmesi.şimdiden teşekkürlerÇalışmaların forumda görüntülenmesi.
İmzamda gerekli linklere tıklayarak açıklamalardan nasıl resim yükleyebileceğinizi öğrenebilirsiniz. Fakat bunlardan da önce bence forum kurallarını okuyunuz. Açmış olduğunuz konu başlığı forum kurallarına aykırı.

Bu defa başlığı ben değiştiriyorum. Lütfen kurallara uyunuz.

Bana düşmez ama ..Resim ve Diğer şeyleri Eklemek
Size de düşer. Çalışmaların forumda görüntülenmesi. Siz de buranın bir sakini değilmisiniz. Sıklıkla görmeye başladım sizide. Umarım sürekli görmeye de devam ederiz.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
Alt 10-04-2008 #4
Volkan Bey öncelikle tşkr ederim..başta belirtmiştim site hakkında fazla bilgim yok kusura bakmayın dikkat ederim bundan sonraÇalışmaların forumda görüntülenmesi.buarada kendimi acayip suçlu hissettim yaf sanki yaramazlık yapmış küçük çocukları abileri uyarır azarlar yaa onun hesap tuhaf oldum birdenÇalışmaların forumda görüntülenmesi.Çalışmaların forumda görüntülenmesi.D
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
çalışmaların, forumda, görüntülenmesi