Çalışmamı BMP 16 Bit Olarak kaydedemiyorum.

Photoshop Soru ve Sorunlarınız - Çalışmamı BMP 16 Bit Olarak kaydedemiyorum. Sponsorlu Bağlantılar Çalışmamı bmp 16 bit şeklınde kaydetmem gerek ama yapamadım nerden yapılıyor nasıl oluyor bilgisi olan arkadaşlar acil yardımcı olabilirler mi? veya profilimde ki msn adresımden bana ulaşırlarsa sevinirim.. ...

Çalışmamı BMP 16 Bit Olarak kaydedemiyorum.
GÖK-BÖRÜ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

GÖK-BÖRÜ

Grafiker / Mersin

Alt 10-09-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Çalışmamı bmp 16 bit şeklınde kaydetmem gerek ama yapamadım nerden yapılıyor nasıl oluyor bilgisi olan arkadaşlar acil yardımcı olabilirler mi? veya profilimde ki msn adresımden bana ulaşırlarsa sevinirim.. ***************

Şimdiden çok tşk eder Allah razı olsun derim.

Koca sitede allahın bir kulu yokmu cevap verecek..
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Selim MERCANO isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Selim MERCANO(38)

Grafiker / İstanbul

Alt 10-09-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Forum Kuralları (Mutlaka Okuyunuz)

Yaptığınız kural ihlaller ile ilgili madde aşağıdaki gibidir:

* Forum içerisinde iletişim bilgileri vermek yasaktır.

* Alt alta aynı içerikli veya ayrı içerikli mesaj atmak flood (arka arkaya aynı içerikli veya farklı içerikli mesajın aynı kullanıcı tarafından foruma gönderilmesi ) olduğu için yasaktır! Aklınıza sonradan bir şey gelirse, yanlış yazdığınız bir şeyi ya da yanlış grafikleri mesaj içeriğinden düzenlemek için mesajınızın altında cevap yoksa mesajınızda ki Çalışmamı BMP 16 Bit Olarak kaydedemiyorum. butonuna tıklayarak ekleme yapınız. Düzenleme işlemi belirli bir zaman sonra gerçekleştirilemeyeceğinden düzenleme butonu aktif olma özelliğini kaybedecektir. Flood içerikli mesajlar silinir. Tekrarı halinde kullanıcıda art niyet tespit edilirse forumdan uzaklaştırılır...
Bu mesajdan alıntı yap

GÖK-BÖRÜ

Grafiker / Mersin

Alt 10-09-2009 #3
Tamam birader ben online üyeleri göremiyorum sandım ki forumda kısme yokÇalışmamı BMP 16 Bit Olarak kaydedemiyorum. Mümkünse soruma cevap alabilirmiyim..
Bu mesajdan alıntı yap
Selim MERCANO isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Selim MERCANO(38)

Grafiker / İstanbul

Alt 10-09-2009 #4
Dönüştürmek istediğiniz Resim / Çalışmanın formatı nedir ?
Bmp 16 bit formatına çevirebilmeniz için - > RGB - 8 kanal olması gerekir .
Bu mesajdan alıntı yap

GÖK-BÖRÜ

Grafiker / Mersin

Alt 13-09-2009 #5
Tamam hocam çok tşk ederim allah razı olsun..
Bu mesajdan alıntı yap