Çalışmamı Psd Formatında Kaydedemiyorum

Photoshop Soru ve Sorunlarınız - Çalışmamı Psd Formatında Kaydedemiyorum Sponsorlu Bağlantılar http://i.hizliresim.com/qRGdPB.jpg Arkadaşlar selam, 300dpi ile çalıştığım dosyayı psd formatında kaydetmek istediğimde resimdeki gibi uyarı veriyor ve kaydedemiyorum. Jpg kaydetmemde sıkıntı yok ama psd kaydetmem lazım çünkü çalışmam daha ...

iremmms isimli Üye şimdilik offline konumundadır

iremmms

Hiç Biri / İstanbul

Alt 27-10-2015 #1
Sponsorlu Bağlantılar

http://i.hizliresim.com/qRGdPB.jpg

Arkadaşlar selam, 300dpi ile çalıştığım dosyayı psd formatında kaydetmek istediğimde resimdeki gibi uyarı veriyor ve kaydedemiyorum. Jpg kaydetmemde sıkıntı yok ama psd kaydetmem lazım çünkü çalışmam daha bitmedi ve renklerde değişiklikler olacak. Hiç böyle bir şey başıma gelmedi. Save as dediğimde ok diyorum bi süre bekliyorum ve yine bu uyarıyı veriyor. Az önce ps kendi kendine kapandı yine olursa tüm çalışmalarım gidicek diye korkuyorum lütfen bilen arkadaşlar yardımcı olabilir mi?
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

vejdi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

vejdi

Arı Üye

Hiç Biri / Ankara

Alt 27-10-2015 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Psd dosya kaydetme limiti (mb/gb ) aştıgını , isterseniz siz Büyük Belge Formatı (PSB) formatında kaydedin yada tiff formatında kaydetmeyi deneyin
Bu mesajdan alıntı yap
iremmms isimli Üye şimdilik offline konumundadır

iremmms

Hiç Biri / İstanbul

Alt 27-10-2015 #3
Psb kaydettim oldu, çok teşekkürler Çalışmamı Psd Formatında Kaydedemiyorum
Bu mesajdan alıntı yap